Україна +38
0630303666
Запросити
комерційну пропозицію
Підприємцям

 

Ви вважаєте, що просування комерційного сайту нескладний процес, і ви можете впоратися з цим завданням самостійно, тоді звертайтеся до досвідчених практик та отримайте актуальні знання та навички з перших рук, навчаючись на прикладах ваших сайтів.

 

Маркетологам та менеджерам компаній

 

Ви менеджер компанії з розвитку в інтернеті або керівник, зацікавлений у подібному менеджері з ваших штатних співробітників, тоді звертайтеся до досвідчених практик і отримайте актуальні знання та навички з перших рук, навчаючись на прикладах ваших сайтів.

 

Веб-майстрам та фрілансерам

 

Ви хочете осягнути перспективну та сучасну професію інтернет-маркетолога, SEO-фахівця та заробляти цим, тоді звертайтеся до досвідчених практик та отримайте актуальні знання та навички з перших рук, навчаючись на прикладах ваших сайтів.

 

 • Програма курсів

   

  До вашої уваги пропонується низка програм курсів SEO з різним охопленням матеріалу, що вивчається: «Базовий» курс до 18 занять, «Продовжений» курс до 31 заняття та «Просунутий+» до 46 занять. Курси проводяться як у групах із 3-6 осіб, так і індивідуально.

   

  Докладніше про програму SEO курсів

   

 • Вартість курсів

   

  Вартість SEO курсів залежить від обраної вами програми навчання та від форми навчання. Індивідуальні заняття завжди коштують в 1,5 рази дорожче за групові курси. Іноді проводяться акції, а корпоративним клієнтам завжди пропонуються різні знижки.

   

  Докладніше про вартість SEO курсів