Україна +38
0630303666
Запросити
комерційну пропозицію

SERM - управління діловою репутацією в інтернеті

  • від 7900 грн.
  • від 1 місяця

SERM - витіснення негативної та створення позитивної ділової репутації приватних осіб та компаній у пошуковій системі, оптимізація згадок та відгуків про вас та вашу компанію в інтернеті.

 

Висока соціальна активність користувачів інтернету, що стала останніми роками трендом, все більше впливає на бізнес у мережі. Користувачі швидко обмінюються думками про більшість товарів та послуг, представлених в інтернеті. Мало того, перед здійсненням замовлення вони уважно придивляються до компаній, читають відгуки інших користувачів, яких прислухаються з більшим полюванням, ніж до слів компанії про себе і свою продукцію.

 

Нерідко такі відгуки та думки виявляються негативними та потрапляють у ТОП пошукових систем, що стає ключовою причиною відмови від замовлень товарів/послуг у «ненадійної» компанії чи співпраці з нею.

 

Приводи для занепокоєння

 

Виявлені у ТОПі або на сторінках авторитетних сайтів негативні відгуки про вашу продукцію

Повна відсутність відгуків і згадок про вас, вашу компанію, що теж не вселяє довіри
Неправильне враження, що складається про ваш бренд, роль Вашої компанії в конкурентному середовищі
Інші приховані причини не кращої репутації, коли ваш сайт знаходиться в ТОПі, а продажі мізерно малі
Або ви продовжуючи перебувати в ТОПі, суттєво втрачаєте в обсягах продажів.

 

Все це та багато іншого потребує професійного втручання (СЕРМ) та вирішення маркетингових проблем, спричинених низькою репутацією вашого бізнесу в інтернеті!

 

 

Трохи статистики

 

  • Кожен третій користувач залишає відгук в інтернеті
  • Шість із 10 перед покупкою знайомляться з думками інших
  • Половина користувачів довіряє стороннім відгукам
  • Четверо з 10 розповсюджують отриману інформацію

 

В інтернеті пишуть не олівцем, а чорнилом! Тому навіть добра репутація вашої компанії, випещена роками може суттєво постраждати від кількох невдалих чи різких висловлювань на вашу адресу. На жаль, негатив у мережі зберігається довше бажаного, а негатив у пам'яті користувачів і того довше.

 

Негативна згадка або повна відсутність сторонніх думок про ваш продукт чи послугу викликає суттєву недовіру до вашої комерційної діяльності. Ось чому в подібних ситуаціях вам просто необхідний SERM, необхідне професійне керування вашою репутацією у пошуковій системі!

 

 

 

Замовте додаткові послуги

 

Залучити високоякісний пошуковий трафік, підвищити довіру до вашого бренду Докладніше Популяризувати бренд для широкої аудиторії та збільшити трафік із соцмереж Докладніше Поліпшити репутацію компанії та викликати довіру до сайту якісним контентом Докладніше