Україна +38
0630303666

ПРОСУВАЄМО САЙТИ,

які роблять гроші

 • 900+

  просунутих
  за весь час
  сайтів

 • 300+

  просунутих
  інтернет
  магазинів

 • 30+

  клієнтських
  сайтів лідерів
  в своїй галузі

 • 600+

  просунутих
  корпоративних
  сайтів

 • 13

  років досвіду роботи
  на ринках Європи,
  Америка та Азії

наша спеціалізація
 • від 15000 грн.
 • від 4 міс.

Сьогодні така послуга, як оптимізація та SEO просування сайтів в Україні, користується величезним попитом, оскільки справедливо вважається досить ефективною методикою розкрутки сайтів. Маса компаній пропонує послуги в даній галузі, що спонукало клієнтів підвищити вимоги до виконуваних робіт по просуванню сайту через пошукові системи. Якщо Ви втомилися шукати компетентних виконавців, тоді зверніть увагу на просування в ТОП Google (розкрутка сайту у містах Київ, Львів, Івано-Франківськ, Вінниця, Миколаїв, Херсон та ін.), що моментально зробить Ваш проект лідером на просторах всесвітньої павутини.

 

Наша пропозиція містить комплекс послуг, задіяних в просуванні інтернет сайтів. Це може бути просування інтернет магазинів або класична розкрутка сайтів в ТОП пошукових систем: кожна з цих послуг посилить позиції Вашого проекту, дозволяючи легко увійти в ТОП успішних гравців займаного сегмента бізнесу. Тож не дивно, що подібні послуги замовляють не тільки в Києві, але також по всій Україні.

 

Послуги і ціни на просування сайтів від Seo Solution

 

Seo Solution - компанія, чиї знання допоможуть Вашому онлайн бізнес проекту стати більш успішним, конкурентоспроможним. Для цього застосовуються актуальні SEO-методики, що враховують періодичні редагування алгоритмів від Google. Які привілеї уготоване нашим клієнтам:

 

 1. Високий коефіцієнт результативності просування, що попередньо фіксується в договорі.
 2. Помітне зростання юзабіліті ресурсу.
 3. Збільшення рівня конверсії і продажів з сайту за рахунок якісної оптимізації та просування сайту.
 4. Вартість послуги (розкрутка сайту) нижче ринкової вартості найму фахівця в штат.

 

Комплексна розкрутка сайту в Україні являє собою:

 

 1. Підбір пошукових запитів, з огляду на особливості галузі просування. Важливо відзначити, що популяризація сайту в пошукових системах призводить до збільшення продажів при наявності як загальнотематичних запитів так і вузькоспеціалізованих запитів в релевантному СЯ. Цікаво, що long tail запити стали одним з найбільш ефективних інструментів розкрутки, використовуваним нашою компанією. Даний метод просування демонструє більшу ефективність, в порівнянні з інформаційними запитами високої частоти, які через слабку конвертованості лише зрідка можуть забезпечити сайт новим трафіком.
 2. Оптимізація внутрішніх елементів сайту, сервера, завдяки чому рейтинг довіри Google до просуваемого сайту істотно виросте. Чим більше довіри, тим краще позиції при здійсненні пошукових запитів. Без цього компонента розкрутка сайту (Київ, Львів, Херсон, Миколаїв, Вінниця, Івано-Франківськ та ін.) була б малоефективною. Вибираючи класичне SEO просування сайту, основна увага фокусується на посадкової сторінці, чиї особливості ідеально поєднуються з СЯ.
 3. Створення продає контенту для розкрутки інтернет ресурсу. Важливо відзначити, що продають тексти не зможуть домогтися поставлених цілей, якщо об'єктами просування виступають багатосторінкові ресурси. Не допустити появу санкцій від пошукових систем, роблячи розкрутку максимально продуктивною, настійно рекомендується систематично наповнювати сайт унікальним корисним контентом.
 4. Оптимізація зовнішніх посилань веб-сайту і поступове зростання числа вічних посилань, яким відведена одна з найголовніших ролей в розкручуванні онлайн ресурсу. Команда Seo Solution попередньо проаналізує історію сайту, після чого представить кілька найбільш ефективних методик для того, щоб робота з зовнішніми посиланнями змогла досягти бажаних результатів.

 

Просування сайтів в Україні здійснюємо по містах Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів

Рейтинги компанії
Крім бізнесу ми є IT-партнерами
держ. організацій і комунальних підприємств
 • Харківська обласна державна адміністрація
 • Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького
Нас рекомендують
«Барк»
 • «Проведена вашої студією внутрішня оптимізація швидко дала свої результати, але ж саме за внутрішньою оптимізацією стоїть майбутнє СЕО. Приємно, що фахівці Вашої студії це розуміють і роблять акцент саме на цьому.»

  Відповідальна за просування магазину ТМ «Барк», Допринда И.Б.

«Елав»
 • «Дякуємо компанії за швидко і ефективно проведену роботу по нашому сайту. Спочатку планувався редизайн сайту, в процесі роботи було прийнято рішення змінити структуру сайту і адаптувати під різні зовнішні носії, а також вносилися завдання, які не входять до початковий проект з чим успішно впорався наш підрядник.»

  Директор ТОВ «Елав», Сірик А.В.

«Телегруп-Україна»
 • «Фахівці завжди оперативно інформують наших користувачів про майбутні заходи та останні новини. Сподобалося і те, що контент публікується не навмання, а за чітким медіа плану, а інформація завжди цікава і різноманітна.»

  Директор ДП «Телегруп-Україна», Варламовс Роман

CCTV ПОСТ
 • «Фахівці компанії Seo Solution завжди показують високий рівень компетенції і професійний підхід у виконанні робіт по просуванню сайту. Всі поставлені завдання виконуються в найкоротші терміни і на високому рівні. Для співробітників компанії немає нездійсненних завдань.»

  Директор CCTV ПОСТ, Бессарабов А.Д.

«Cлово про здоров'я»
 • «Слід відзначити високий професіоналізм, організованість співробітників компанії, а також оперативність і високу злагодженість командної роботи, готовність швидко реагувати на побажання і вимоги замовника.»

  Шеф-редактор журналу «Cлово про здоров'я», Автономова Н.К.

«Акрополіс»
 • «Хочу висловити подяку компанії Seo Solution за якісно, сумлінно і оперативно виконану роботу! Я повністю задоволений досягнутими результатами і бажаю компанії Seo Solution подальших успіхів і процвітання.»

  Друкарня «Акрополіс», Воронюк В.В.

онлайн-портал
 • «Дуже сподобався індивідуальний підхід та якість виконуваної роботи, яка стала помітною з перших днів. Будучи повністю задоволеним одержаним результатом, без сумнівів, підключив просування сторінки в контакті.»

  Власник інформаційного онлайн-порталу, Савицкий А.И.

«ТАН»
 • «На ринку SEO послуг, дуже складно з першого разу знайти сумлінного партнера, з яким можна довірити просування і розвиток свого бізнесу в мережі. Однак, з упевненістю можемо сказати, що ми прийняли правильне рішення, обравши SeoSolution як SEO-студії.»

  Директор ТОВ «ТАН», Бондарчук А. Л.

Кейси з просування сайтів в ТОП
ПОВНИЙ АНАЛІЗ САЙТУ безкоштовно при запиті комерційної пропозиції
 • Аналіз SEO:

  перелік проблем пошукової
  оптимізації та лінкбілдінгу

 • Технічний аналіз:

  перелік технічних помилок,
  допущених при розробці

Запросити комерційну пропозицію
Валерія
менеджер
Тарифи просування малих і середніх інтернет-магазинів
Тарифи просування великих і багатопрофільних інтернет-магазинів