Україна +38
0630303666

ПРОСУВАЄМО САЙТИ,

які роблять гроші

 • 1100+

  просунутих
  за весь час
  сайтів

 • 400+

  просунутих
  інтернет
  магазинів

 • 40+

  клієнтських
  сайтів лідерів
  в своїй галузі

 • 700+

  просунутих
  корпоративних
  сайтів

 • 14

  років досвіду роботи
  на ринках Європи,
  Америка та Азії

наша спеціалізація
 • від 15000 грн.
 • від 4 міс.

Просування сайтів Вінниця

Зараз будь-який бізнес розвивається у тому числі за допомогою інтернету. І навіть невеликі компанії, не кажучи вже про середній або великий бізнес, мають свої сайти. Саме тому просування сайтів в Вінниці – це дуже популярна послуга, яка цікавить багатьох.

 

За допомогою сайту можна знайти нових клієнтів, збільшити продажі, покращити імідж компанії, зробити бренд більш пізнаваним, отримати нове джерело залучення клієнтів. Але треба розуміти, що сайт буде повноцінно працювати лише у тому випадку, якщо у нього буде нормальна відвідуваність. А для цього слід замовити просування сайту Вінниця.

 

Що таке просування веб сайтів Вінниця, та кому воно потрібно?

 

Розкрутка сайтів Вінниця – це заходи, які використовуються з метою збільшення відвідуваності ресурсу. Зазвичай це робиться для того, щоб залучити нових клієнтів та збільшити продажі. Як правило, розкрутка потрібна усім сайтам, але насамперед таким ресурсам:

 

 • Інтернет-магазини;
 • Офіційні сайти різних підприємств;
 • Автосалони;
 • Сайти з рекламою різних послуг (салони краси, авто майстерні, адвокатські контори, курси англійської мови тощо);
 • Сайти компаній, які займаються офлайн та онлайн продажем будь-якої продукції.

 

Тобто, будь-який приватний підприємець або підприємство, які хочуть просувати свій товар або послуги через інтернет, зацікавлені в збільшені відвідуваності свого офіційного ресурсу, бо кожен користувач є потенційним новим клієнтом.

 

SEO просування сайту Вінниця: особливості та переваги

 

SEO розкрутка сайту в Вінниці – це цілий комплекс заходів, які направлені на покращення позицій ресурсу в пошуковій видачі по відповідним запитам. Чим вище сайт знаходиться у пошуковій видачі, тим більша його відвідуваність. СЕО розкрутка сайту в Google Вінниця має свої безумовні переваги:

 

 1. Стабільний результат. Після того, як веб ресурс потрапляє на високі позиції в пошуковій видачі, то йому гарантований великий потік відвідувачів. При цьому достатньо лише підтримувати функціонування сайту, продовжувати роботу з його внутрішньої та зовнішньої оптимізації.
 2. Невеликі витрати. Якщо порівнювати з таргетованою та контекстною рекламою, СЕО просування коштує значно дешевше.
 3. Висока ефективність. SEO – це один з найбільш ефективних способів просування ресурсу. Але для досягання гарних результатів необхідно звертатися за допомогою до досвідчених спеціалістів, які розбираються в усіх інструментах просування та розуміють, які заходи треба прийняти для покращення позицій ресурсу.
 4. Лояльність користувачів. Сайт трапляється користувачам на очі лише тоді, коли вони самі шукають інформацію. Тому люди більш лояльні, та з більшою ймовірністю вони зроблять цільову дію, аніж у тих випадках, коли ресурс рекламується.

 

Просування сайту: ціна в Вінниці

 

Вартість розкрутки веб ресурсу залежить від багатьох факторів: які методи використовуються, тип сайту, кількість сторінок, рівень конкуренції, чи треба наповнювати контентом й так далі. Наприклад, просування офіційного сайту на декілька десятків сторінок буде сильно відрізнятися за ціною від просування великого інтернет-магазину.

 

Якщо вас цікавлять послуги з просування сайту Вінниця, то зверніться в компанію Seo Solution. Наша компанія має великий досвід з розкрутки будь-яких веб-ресурсів, незалежно від їх розмірів та тематики. Ми пропонуємо різні тарифи, які підбираються в залежності від вимог клієнтів.

 

СЕО просування сайтів в Вінниці

 

Якщо вас цікавить якісна та недорога розкрутка сайтів (Вінниця та область), тоді звертайтеся в компанію Seo Solution. Ми займаємося просуванням сайтів з 2009 року, і за цей час нашими послугами скористалась велика кількість клієнтів, які залишились дуже задоволеними результатами нашої роботи. Ми використовуємо «білі» методи просування та завжди слідкуємо за усіма змінами в роботі пошукових систем, які можуть впливати на особливості просування ресурсів.

 

Чим відрізняється поступ у Вінниці від просування в інших містах?

 

Кількість сайтів, які претендують на ТОП у кожному окремо взятому обласному центрі, створюють різну конкуренцію і Вінниця не в числі найбільш конкурентних, на відміну від Харкова чи Дніпра, але водночас тут конкуренція вища, ніж в Черкасах, наприклад. Через цю різницю доводиться більше часу витрачати на розвиток сайту та нарощування посилальної маси, що в кінцевому рахунку відбивається на термінах та вартості просування, але в самому переліку робіт з просування в тому чи іншому місті України немає.

Рейтинги компанії
Крім бізнесу ми є IT-партнерами
держ. організацій і комунальних підприємств
 • Харківська обласна державна адміністрація
 • Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького
Нас рекомендують
«Барк»
 • «Проведена вашої студією внутрішня оптимізація швидко дала свої результати, але ж саме за внутрішньою оптимізацією стоїть майбутнє СЕО. Приємно, що фахівці Вашої студії це розуміють і роблять акцент саме на цьому.»

  Відповідальна за просування магазину ТМ «Барк», Допринда И.Б.

«Елав»
 • «Дякуємо компанії за швидко і ефективно проведену роботу по нашому сайту. Спочатку планувався редизайн сайту, в процесі роботи було прийнято рішення змінити структуру сайту і адаптувати під різні зовнішні носії, а також вносилися завдання, які не входять до початковий проект з чим успішно впорався наш підрядник.»

  Директор ТОВ «Елав», Сірик А.В.

«Телегруп-Україна»
 • «Фахівці завжди оперативно інформують наших користувачів про майбутні заходи та останні новини. Сподобалося і те, що контент публікується не навмання, а за чітким медіа плану, а інформація завжди цікава і різноманітна.»

  Директор ДП «Телегруп-Україна», Варламовс Роман

CCTV ПОСТ
 • «Фахівці компанії Seo Solution завжди показують високий рівень компетенції і професійний підхід у виконанні робіт по просуванню сайту. Всі поставлені завдання виконуються в найкоротші терміни і на високому рівні. Для співробітників компанії немає нездійсненних завдань.»

  Директор CCTV ПОСТ, Бессарабов А.Д.

«Cлово про здоров'я»
 • «Слід відзначити високий професіоналізм, організованість співробітників компанії, а також оперативність і високу злагодженість командної роботи, готовність швидко реагувати на побажання і вимоги замовника.»

  Шеф-редактор журналу «Cлово про здоров'я», Автономова Н.К.

«Акрополіс»
 • «Хочу висловити подяку компанії Seo Solution за якісно, сумлінно і оперативно виконану роботу! Я повністю задоволений досягнутими результатами і бажаю компанії Seo Solution подальших успіхів і процвітання.»

  Друкарня «Акрополіс», Воронюк В.В.

онлайн-портал
 • «Дуже сподобався індивідуальний підхід та якість виконуваної роботи, яка стала помітною з перших днів. Будучи повністю задоволеним одержаним результатом, без сумнівів, підключив просування сторінки в контакті.»

  Власник інформаційного онлайн-порталу, Савицкий А.И.

«ТАН»
 • «На ринку SEO послуг, дуже складно з першого разу знайти сумлінного партнера, з яким можна довірити просування і розвиток свого бізнесу в мережі. Однак, з упевненістю можемо сказати, що ми прийняли правильне рішення, обравши SeoSolution як SEO-студії.»

  Директор ТОВ «ТАН», Бондарчук А. Л.

Кейси з просування сайтів в ТОП
ПОВНИЙ АНАЛІЗ САЙТУ безкоштовно при запиті комерційної пропозиції
 • Аналіз SEO:

  перелік проблем пошукової
  оптимізації та лінкбілдінгу

 • Технічний аналіз:

  перелік технічних помилок,
  допущених при розробці

Запросити комерційну пропозицію
Валерія
менеджер
Тарифи просування малих і середніх інтернет-магазинів
Тарифи просування великих і багатопрофільних інтернет-магазинів