Україна +38
0630303666

ПРОСУВАЄМО САЙТИ,

які роблять гроші

 • 1100+

  просунутих
  за весь час
  сайтів

 • 400+

  просунутих
  інтернет
  магазинів

 • 40+

  клієнтських
  сайтів лідерів
  в своїй галузі

 • 700+

  просунутих
  корпоративних
  сайтів

 • 14

  років досвіду роботи
  на ринках Європи,
  Америка та Азії

наша спеціалізація
 • від 15000 грн.
 • від 4 міс.

Останні роки Івано Франківськ показує суттєві темпи розвитку IT проектів. Очевидно, що для популяризації подібних бізнес ідей потрібно розкрутка сайту інтернет магазину Івано-Франківськ , що проводиться справжніми фахівцями. Дана послуга включає в себе ретельну аналітику, юзабіліті аудити, контекстну рекламу і соціальний маркетинг. Довіряючи роботу веб-фахівцям з компанії Seo Solution, можна впевнено покладатися на досягнення бажаного результату для початку зростання свого бізнес проекту.

 

Наше пошукове просування сайту в Google Івано-Франківськ виконується на спеціальних умовах, де на першому місці присутній якісна розкрутка інтернет сайту. Щоб закріпити отримані досягнення і усунути дрібні недоліки, проводиться детальна аналітика + аудит. Правильно задіявши кожен з цих елементів, вийде грамотно скористатися можливостями інтернет сайту для його якнайшвидшого потрапляння в ТОП пошукових систем з подальшим закріпленням позицій. Наша SEO оптимізація і розкрутка сайтів Івано-Франківськ вже допомогла десяткам представникам малого та середнього бізнесу.

 

Комплексне просування інтернет ресурсу в Івано Франківську проходить наступним чином:

 

 1. Формування семантичного ядра (список продають пошукових словосполучень), вибудовування стратегії подальшого просування інтернет сайту. Коли користувач шукає інформацію, що цікавить, він вдається до цілого ряду пошукових фраз. Лише за допомогою талановитого фахівця вдасться визначити перелік найефективніших фраз, порівнюючи вартість просування / якість з ухилом на покупку товарів, послуг. Залежно від обраної тактики просування інтернет ресурсу (трафіковий просування, просування в ТОП і ін.), Підбирається методика створення семантичного ядра.
 2. Оптимізація сайту та аудит проводиться з прицілом на сторінки входження, що вважаються по праву ключовим елементом під час виконання просування сайту. Чим якісніше відбувається оптимізація і аудит, тим більше інтернет ресурс буде відповідати вимогам пошукових систем. Крім цього, комплексний аудит дозволить усунути виниклі помилки, допущені при проведенні оптимізації.
 3. Наше комплексне просування сайтів Івано-Франківськ проходить з урахуванням нарощування зовнішнього посилального профілю. Завжди залишається простір для внесення коригувань. З огляду на регулярні оновлення пошукових алгоритмів, подальша розкрутка повинна проводитися досвідченим майстром, який використовує актуальні методики просування. Будь-які недоліки, бажання прискорити процес або схитрувати призводять до появи санкцій з боку пошукових систем. Як правило, до цього вдаються новачки.

 

Відмовтеся від ледь помітного руху інтернет проекту і переключіться на турбо режим, вибираючи компанію Seo Solution для комплексного просування. По завершенню всіх обраних робіт, темпи розвитку Вашого бізнес проекту буде складно ігнорувати!

Рейтинги компанії
Крім бізнесу ми є IT-партнерами
держ. організацій і комунальних підприємств
 • Харківська обласна державна адміністрація
 • Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького
Нас рекомендують
«Барк»
 • «Проведена вашої студією внутрішня оптимізація швидко дала свої результати, але ж саме за внутрішньою оптимізацією стоїть майбутнє СЕО. Приємно, що фахівці Вашої студії це розуміють і роблять акцент саме на цьому.»

  Відповідальна за просування магазину ТМ «Барк», Допринда И.Б.

«Елав»
 • «Дякуємо компанії за швидко і ефективно проведену роботу по нашому сайту. Спочатку планувався редизайн сайту, в процесі роботи було прийнято рішення змінити структуру сайту і адаптувати під різні зовнішні носії, а також вносилися завдання, які не входять до початковий проект з чим успішно впорався наш підрядник.»

  Директор ТОВ «Елав», Сірик А.В.

«Телегруп-Україна»
 • «Фахівці завжди оперативно інформують наших користувачів про майбутні заходи та останні новини. Сподобалося і те, що контент публікується не навмання, а за чітким медіа плану, а інформація завжди цікава і різноманітна.»

  Директор ДП «Телегруп-Україна», Варламовс Роман

CCTV ПОСТ
 • «Фахівці компанії Seo Solution завжди показують високий рівень компетенції і професійний підхід у виконанні робіт по просуванню сайту. Всі поставлені завдання виконуються в найкоротші терміни і на високому рівні. Для співробітників компанії немає нездійсненних завдань.»

  Директор CCTV ПОСТ, Бессарабов А.Д.

«Cлово про здоров'я»
 • «Слід відзначити високий професіоналізм, організованість співробітників компанії, а також оперативність і високу злагодженість командної роботи, готовність швидко реагувати на побажання і вимоги замовника.»

  Шеф-редактор журналу «Cлово про здоров'я», Автономова Н.К.

«Акрополіс»
 • «Хочу висловити подяку компанії Seo Solution за якісно, сумлінно і оперативно виконану роботу! Я повністю задоволений досягнутими результатами і бажаю компанії Seo Solution подальших успіхів і процвітання.»

  Друкарня «Акрополіс», Воронюк В.В.

онлайн-портал
 • «Дуже сподобався індивідуальний підхід та якість виконуваної роботи, яка стала помітною з перших днів. Будучи повністю задоволеним одержаним результатом, без сумнівів, підключив просування сторінки в контакті.»

  Власник інформаційного онлайн-порталу, Савицкий А.И.

«ТАН»
 • «На ринку SEO послуг, дуже складно з першого разу знайти сумлінного партнера, з яким можна довірити просування і розвиток свого бізнесу в мережі. Однак, з упевненістю можемо сказати, що ми прийняли правильне рішення, обравши SeoSolution як SEO-студії.»

  Директор ТОВ «ТАН», Бондарчук А. Л.

Кейси з просування сайтів в ТОП
ПОВНИЙ АНАЛІЗ САЙТУ безкоштовно при запиті комерційної пропозиції
 • Аналіз SEO:

  перелік проблем пошукової
  оптимізації та лінкбілдінгу

 • Технічний аналіз:

  перелік технічних помилок,
  допущених при розробці

Запросити комерційну пропозицію
Валерія
менеджер
Тарифи просування малих і середніх інтернет-магазинів
Тарифи просування великих і багатопрофільних інтернет-магазинів