Україна +38
0630303666
Запросити
комерційну пропозицію
Instagram
Просування в Instagram
Реклама в Instagram
Кросспостинг в Facebook
Facebook
Просування в Facebook
Реклама в Facebook
Кросспостинг в Instagram
Linkedin
Просування в Linkedin
Реклама в Linkedin
Telegram
Просування в Telegram
Twitter
Просування в Twitter
Pinterest
Просування в Pinterest
YouTube
Просування в YouTube
Реклама в YouTube

Просування каналу компанії в Telegram

Месенджер Telegram з'явився в гаджетах користувачів всього кілька років тому, але який «бум» він зробив в інтернет-просторі! Спочатку створений для конфіденційного спілкування, Телеграм став чудовим майданчиком для просування бізнесу в Мережі. Охочих розкрутити канал у Телеграмі сьогодні хоч греблю гати, але фахівців, які можуть зробити це якісно, ​​– одиниці.

 

Якщо Ви не хочете бути одним із мільйонів звичайних користувачів, але прагнете популяризувати свій Телеграм-канал і отримувати з нього прибуток, до Ваших послуг SMM-фахівці компанії Seo Solution. Ми не тільки розкрутимо Вашу справу, але й допоможемо утримати стабільно добрі результати просування.

 

Які методи розкручування призводять наших клієнтів до успіху?

 

Професійне розкручування Телеграма – це грамотне вкладення Ваших грошей, економія особистого часу, а також результат в обумовлені терміни. Ефективність тих чи інших методів просування залежить від Ваших цілей, але найбільш популярними та універсальними інструментами розкручування каналу сьогодні є такі:

 

  • Унікальний авторський контент. Маючи ексклюзивний контент, набрати аудиторію в Telegram набагато легше. На банальний копіпаст і теми обговорення, що приїлися, нехай витрачаються Ваші конкуренти, а Ви з нашою підтримкою публікуватимете виключно нішеві пости та авторські думки.
  • Регулярні публікації та відкладений постінг. Ми розподілимо постинг так, щоб канал завжди залишався трендовим, «встигав» за останніми тенденціями, але не набридав підписникам.
  • Аналіз конкурентів. SMM-фахівці Seo Solution аналізують канали конкурентів з урахуванням тематики, збирають статистику, вивчаючи таким чином інтереси цільової аудиторії.
  • Залучення нових підписників. Багато в чому успіх Вашого каналу залежить від кількості читачів. Ми знаємо, як збільшити аудиторію з кількох сотень до тисяч, а потім утримати стабільні показники. Грамотне просування Telegram у Харкові здатне суттєво розширити базу потенційних клієнтів.
  • Конкурси. Безпрограшний варіант розкручування! Запропонуйте підписникам взяти участь у конкурсі з подарунками за репост. Наприклад, поділившись публікацією з Вашого каналу, читачі отримають щотижневе розсилання ліцензій на корисні програми.

 

Крім Харкова, компанія Seo Solution пропонує просування Telegram каналу у Києві, Одесі, Дніпрі та інших містах України. Якщо Вам важливо отримати наочний результат розкручування в рамках наявного бюджету та в обмежений термін, телефонуйте!

 

 

докладніше про просування в інших соцмережах