Україна +38
0630303666
Запросити
комерційну пропозицію

8 кейсів з розробки сайтів

Турагентство Сайт київської туристичної компанії з розширеним функціоналом з підбору турів та готелів, а також з можливістю аналізу коливання цін та вибору оптимальної вартості турів за популярними напрямками.

Ознайомитись з кейсом

Групові знижки та купониФранцузький сервіс групових знижок та купонів на всілякі електротовари, товари для спорту та фітнесу, на туристичні послуги, на одяг та косметику від магазинів та турагентств з усієї країни.

Ознайомитись з кейсом

Доставка піци та сушіІнтернет-магазин швидкої та безкоштовної доставки піци, суші, ролів та сетів, напоїв та десертів, закусок, салатів та іншої та кулінарії у Харкові. Також у місті представлено низку однойменних закладів швидкого харчування.

Ознайомитись з кейсом

Мототехніка Інтернет-магазин з продажу різноманітної мототехніки провідних азіатських, європейських та американських виробників: Honda, Yamaha, Kawasaki, Hammer, Suzuki, Viper, Zongshen та ін.

Ознайомитись з кейсом

Автобусні перевезення Транспортна компанія надає послуги автоперевезень пасажирів. Для приватних осіб та корпоративних клієнтів можливі оренда автобусів та мікроавтобусів, екскурсійні тури, послуги трансферу та інше.

Ознайомитись з кейсом

Електричні котли Компанія, що займає лідируючу позицію серед постачальників електричних котлів Tenko стандартної комплектації, преміум, преміум+ та економ комплектацій, а також тенів та блоків управління.

Ознайомитись з кейсом

Мобільна техніка Інтернет-магазин офіційної мобільної техніки та гаджетів популярних світових виробників. Продаж смартфонів, телефонів, планшетів, аксесуарів, гіробордів, а також аксесуарів для гіробордів.

Ознайомитись з кейсом

Фітнес клуб Харківська мережа фітнес-центрів, що надають широкий спектр послуг у сфері краси та здоров'я, що включає заняття в басейні (аквазона), заняття фітнесом та класичний тренажерний зал, студію краси, SPA-зону та фітнес-бар.

Ознайомитись з кейсом

ознайомтеся з кейсами з SEO
ознайомтеся з кейсами по SMM