Україна +38
0630303666
Запросити
комерційну пропозицію

Одеське

Директор ТОВ «Одеське Вантажне Таксі»,
Кононенко Костянтин
«Співпраця між нашими компаніями триває вже понад 5 років. Не люблю залишати відгуки, правда, але Ви заслужили! Хочу зазначити, що в моєму бізнесі, конкурентів більше, ніж листя на дереві, але завдання про виведення молодого сайту (тоді ще у форматі landing page) у топ 10 було проведено в обумовлений термін за дуже обмеженого бюджету, що дозволило залучити значну частину клієнтів, у тому числі постійних.»


River Side

ФОП,
Ременюк С.В.
«ТОВ «СЄО СОЛЮШН» за період співпраці з ФОП Ременюк С.В. підтвердило свій професійний рівень під час виконання умов Договору на надання послуг з SEО просування веб-сайту.
Всі послуги надавалися ТОВ «СЄО СОЛЮШН» якісно, ​​в установлений термін та відповідно до умов укладеного договору. Усі побажання замовника бралися до уваги, дії СЄО СОЛЮШН не викликали нарікань.
Тому «СЄО СОЛЮШН» зарекомендувала себе як добросовісний та надійний партнер.»


INK

Директор ресторану INK «Чорнило»,
Євтух І.М.
«Ми ресторан INK «Чорнило» просуваємо свій сайт у Seo Solution не так давно. За цей короткий період ми побачили зацікавленість у досягненні результатів, компетентність співробітників компанії та уважність до деталей. Оперативне вирішення проблеми стоїть у дітей на першому місці.
Також ми повністю задоволені співпрацею із SMM відділом Seo Solution. Фахівці розуміють і змогли зробити так, як нам потрібно було, незважаючи на те, що ми не завжди могли правильно сформулювати наші бажання. Відмінний зворотний зв'язок, регулярні звіти та терміни виконання завжди дотримані. Ми раді з ними працювати.»


Італійські меблі


Директор «Італійські меблі»,
Зимовець А.В.
«Наразі наші партнерські відносини тривають 4 роки, стартувавши в серпні 2013 р. За цей період компанія «Seo Solution» показала себе надійним партнером, який виконує свої обіцянки. Весь цей час компанія успішно просуває наш сайт. Рекомендую компанію «Seo Solution» до співробітництва в галузі розробки та просування інтернет-сайтів.»


Укртранссигнал


Директор ТОВ «Укртранссигнал»,
Шнуров Н.А.
«Хочемо подякувати компанії «Seo Solution» за якісний підхід до клієнта, оперативність у діях, високий рівень професіоналізму та гнучкість. Будемо продовжувати співпрацю та розвивати наші відносини.»