Харьков (057)
78-00-333
меню

створюємо та просуваємо

сайти, які роблять гроші

 • 800+

  просунутих в
  ТОП пошуку
  бізнес-сайтів

 • 300+

  розроблених
  адаптивних
  web-сайтів

 • 200+

  розкручених
  спільнот
  в соцмережах

 • 200+

  проведених
  рекламних
  кампаній

 • 12

  років досвіду роботи
  на ринках України,
  США, країн СНД і ЄС

наша спеціалізація
 • від 8500 грн.
 • від 4 міс.

Львів підкуповує не тільки чарівними курортами, але також активно розвиваються IT. Для реалізації найбільш амбіційних бізнес проектів буде потрібно SEO просування сайту Львів , що дає очевидний приріст до впізнаваності інтернет ресурсу на просторах всесвітньої павутини. Щоб подвоїти очікувані результати, рекомендується провести usability аудити, аналітику, розробити контекстну рекламу і зайнятися соціальними маркетингом. Кожен з таких інструментів принесе істотну користь вашому проекту, якщо за роботу візьметься компанія Seo Solution.

 

Пропонована нами розкрутка сайтів Львів реалізується на спеціальних умовах, де головна роль відводиться комплексному просуванню і оптимізації інтернет ресурсу, а грамотна аналітика разом з всеосяжним аудитом стане лише приємним доповненням, дозволяючи використовувати кожен елемент свого інтернет сайту на 100%. Даний пакет послуг здатний ідеально підійти для вирішення питань розкрутки малого і середнього бізнесу, який розпочав свою переможну ходу по веб-простору.

 

Якісна розкрутка сайту інтернет магазину Львів включає в себе наступні роботи:

 

 1. Складання семантичного ядра (перелік продають пошукових фраз), визначення стратегії подальшого просування. При пошуку необхідної інформації користувачі вдаються до різних пошукових запитах, тому за допомогою досвідченого веб-фахівця вийде визначити найбільш ефективні фрази, враховуючи вартість просування / якість (орієнтир на замовлення послуг, товарів). Семантичне ядро ​​складається з орієнтиром на обрану стратегію просування сайту (трафіковий просування, просування в ТОП і ін.).
 2. Оптимізація інтернет сайту + аудит проводиться з оглядкою на сторінки входження, є важливим елементом при виконанні розкрутки ресурсу. Якісно проведений аудит + оптимізація дозволяє виявити повний перелік вимог, висунутих сайту пошуковими системами, а також виправити помилки в ході проведеної оптимізації.
 3. Комплексне СЕО просування сайтів Львів , покладаючись на нарощування зовнішнього посилального профілю з подальшими коректуваннями при необхідності. Оскільки пошукові системи періодично оновлюють алгоритми пошуку, принципово важливо задіяти найбільш актуальні способи просування, з чим може впоратися далеко не кожен фахівець. Веб-майстер повинен розуміти, що один невірний дія може спричинити за собою серйозні санкції від пошукових систем, які побачать занадто стрімке або повне помилок нарощування маси. Таке завдання краще доручити тільки справжньому професіоналу або досвідченій команді, власноруч не втручаючись в даний процес.

 

Якщо Ваш інтернет проект тільки починає свій шлях, тоді нехай він буде успішним і прогресуючим, для чого потрібно тільки звернутися в компанію Seo Solution. Послуги якісного просування інтернет проекту & ndash; реальний шанс отримати загальну популярність на просторах інтернету!

КОМПЛЕКСНЕ ПРОСУВАННЯ БІЗНЕСУ: економте на комплексі необхідних послуг
 • Пошукове просування сайту в
  ТОП Google У Львові по стратегії
  максимального охоплення семантики
  в комплексі економніше

  від 10000 8500 грн. у місяць
 • Просування в популярних
  соціальних мережах і/або
  таргетована реклама
  в комплексі економніше

  від 3000 2000 грн. у місяць
 • Контекстна реклама в пошуку
  і/або в Медійній мережі,
  ремаркетинг, Merchant Center
  в комплексі економніше

  від 4000 2000 грн. у місяць
Тарифи просування малих і середніх інтернет-магазинів
Тарифи просування великих і багатопрофільних інтернет-магазинів
Крім бізнесу ми є IT-партнерами
держ. організацій і комунальних підприємств
 • Харківська обласна державна адміністрація
 • Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького
Нас рекомендують
«Барк»
 • «Проведена вашої студією внутрішня оптимізація швидко дала свої результати, але ж саме за внутрішньою оптимізацією стоїть майбутнє СЕО. Приємно, що фахівці Вашої студії це розуміють і роблять акцент саме на цьому.»

  Відповідальна за просування магазину ТМ «Барк», Допринда И.Б.

«Елав»
 • «Дякуємо компанії за швидко і ефективно проведену роботу по нашому сайту. Спочатку планувався редизайн сайту, в процесі роботи було прийнято рішення змінити структуру сайту і адаптувати під різні зовнішні носії, а також вносилися завдання, які не входять до початковий проект з чим успішно впорався наш підрядник.»

  Директор ТОВ «Елав», Сірик А.В.

«Укртранссигнал»
 • «Хочемо подякувати компанії «Seo Solution» за якісний підхід до клієнта, оперативність у діях, високий рівень професіоналізму та гібкость.Будем продовжувати співпрацю і розвивати наші відносини.»

  Директор ТОВ «Укртранссигнал», Шнуров Н.А.

«Телегруп-Україна»
 • «Фахівці завжди оперативно інформують наших користувачів про майбутні заходи та останні новини. Сподобалося і те, що контент публікується не навмання, а за чітким медіа плану, а інформація завжди цікава і різноманітна.»

  Директор ДП «Телегруп-Україна», Варламовс Роман

CCTV ПОСТ
 • «Фахівці компанії Seo Solution завжди показують високий рівень компетенції і професійний підхід у виконанні робіт по просуванню сайту. Всі поставлені завдання виконуються в найкоротші терміни і на високому рівні. Для співробітників компанії немає нездійсненних завдань.»

  Директор CCTV ПОСТ, Бессарабов А.Д.

ФОП
 • «Співпрацюю з Seo Solution не так давно, але враження склалися виключно позитивні.
  Є впевненість в тому, що ми досягнемо поставлених завдань, а що теж не маловажний фактор.»

  ФОП, Петренко Р.Ю.

«Cлово про здоров'я»
 • «Слід відзначити високий професіоналізм, організованість співробітників компанії, а також оперативність і високу злагодженість командної роботи, готовність швидко реагувати на побажання і вимоги замовника.»

  Шеф-редактор журналу «Cлово про здоров'я», Автономова Н.К.

«Акрополіс»
 • «Хочу висловити подяку компанії Seo Solution за якісно, сумлінно і оперативно виконану роботу! Я повністю задоволений досягнутими результатами і бажаю компанії Seo Solution подальших успіхів і процвітання.»

  Друкарня «Акрополіс», Воронюк В.В.

онлайн-портал
 • «Очень понравился индивидуальный подход и качество выполняемой работы, которая стала заметна с первых дней. Будучи полностью довольным полученным результатом, без сомнений, подключил продвижение страницы в контакте.»

  Владелец информационного онлайн-портала, Савицкий А.И.

«ТАН»
 • «На ринку SEO послуг, де відсутні будь-які гарантії, дуже складно з першого разу знайти сумлінного партнера, з яким можна довірити просування і розвиток свого бізнесу в мережі. Однак, з упевненістю можемо сказати, що ми прийняли правильне рішення, обравши SeoSolution як SEO-студії.»

  Директор ТОВ «ТАН», Бондарчук А. Л.

Італпарк
 • «Професійне ставлення до справи, дійсна зацікавленість в результаті, гнучкий і клієнтоорієнтований підхід до роботи - це Seo Solution.
  Рекомендуємо компанію Seo Solution як високопрофесійного, відповідального і надійного партнера.»

  Директор ТОВ «Італпарк», Москаленко А.В.

Золотарь
 • «Співпраця з Seo Solution перевершило всі наші очікування, оскільки компанія виконала набагато більше, ніж обмовлялося при укладенні договору.»

  Керівник відділу PR і реклами, Золотарь Л.Ю.

INK «Чорнило»
 • «Ми ресторан INK «Чорнило» просуваємо свій сайт у Seo Solution не так давно. За цей короткий період ми побачили заінтересованнность в досягненні результатів, компетентність співробітників компанії і уважність до деталей. Оперативне вирішення проблеми стоїть біля хлопців на першому місці.»

  Директор ресторану INK «Чорнило», Євтух І.М.

«ББ Яхтинг»
 • «Ввічливий персонал, перевиконання взятих на себе зобов'язань, оперативна технічна підтримка, безліч приємних безкоштовних сервісів, консультації, постійний зв'язок з відповідальним керівником проекту - це далеко не повний список переваг роботи з Seo Solution.»

  Директор ТОВ «ББ Яхтинг», Бродовский Б.К.

«Phonetix»
 • «У Seo Solution звернувся за рекомендацією і не пошкодував. Всі взяті зобов'язання були виконані раніше терміну.
  Хочеться відзначити високу якість сервісу, чуйний і доброзичливий персонал завжди максимально оперативно відповідає на поставлені питання і реагує на побажання.»

  Директор ИП «Phonetix» (Казахстан), Мирзоев Г.Э.

«Карент»
 • «Висока якість сервісу, зручна система звітності за допомогою особистого кабінету клієнта і професійний підхід співробітників компанії до всіх питань просування мого сайту вселяє впевненість в тому, що наша співпраця триватиме не один рік і буде більш ніж вигідним.»

  Комерційний директор ТОВ «Карент» (Казахстан), Грисенко А.Н.

«ЕМГ»
 • «За весь період нашої роботи кількість звернень через Інтернет значно зроста, так як протягом всього цього часу ми знаходимося на перших місцях в пошуковій системі.
  З фахівцями Seo Solution приємно працювати. Вони оперативно готові вирішити виникаючі питання і проблеми з сайтом.»

  Директор ТОВ «ЕМГ», Пономаренко Ю.А.

«Лихачовська меблева фабрика»
 • «Завдяки зусиллям команди Seo Solution наша популярність в мережі зростає, ми освоюємо все нові ринки навіть за межами України.»

  Директор ТОВ «Лихачовська меблева фабрика», Бережний О.М.

«ПростоДАР»
 • «Саме завдяки Вам ми змогли в намічені терміни досягти якісного просування в ТОП-3 пошукових систем, що забезпечило нам гарантований і такий бажаний фінансовий дохід.»

  Директор магазину «ПростоДАР», Олександр Дзюба

«Vistudio»
 • «Всі домовленості були виконані в строк. Приємно мати справу зі справжніми професіоналами.
  Оптимізація і просування в топ істотно збільшили число відвідувачів і сприяли припливу клієнтів для нашої школи візажу. До роботи компанії у мене немає жодних претензій - всі побажання були враховані, а результат навіть перевершив очікування.»

  Керівник школи візажу «Vistudio», Вікторія Остренко

Кейси з просування сайтів в ТОП Львiв
Електронні сигарети
 • Електронні сигарети
  в 2 рази
  збільшений пошуковий трафік
  в 2 рази
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 5 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 35 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом
Техніка та обладнання
 • Техніка та обладнання
  в 190 разів
  збільшений пошуковий трафік
  в 770 разів
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 110 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 12,5 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом
Лікування наркоманії
 • Лікування наркоманії
  в 2,5 рази
  збільшений пошуковий трафік
  в 2 рази
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 6 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 5 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом
Будматеріали
 • Будматеріали
  в 310 разів
  збільшений пошуковий трафік
  в 270 разів
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 200 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 4 рази
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом
Солярії
 • Солярії
  в 7 разів
  збільшений пошуковий трафік
  в 6,5 разів
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 6,5 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 15,5 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом
Біжутерія
 • Біжутерія
  в 3 рази
  збільшений пошуковий трафік
  в 3 рази
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 25 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 35 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом
Сумки та аксесуари
 • Сумки та аксесуари
  в 62 рази
  збільшений пошуковий трафік
  в 42 рази
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 700 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 12 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом
Домашній персонал
 • Домашній персонал
  в 9 разів
  збільшений пошуковий трафік
  в 3,5 рази
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 22,5 рази
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 3 рази
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом
Ювелірні вироби
 • Ювелірні вироби
  в 320 разів
  збільшений пошуковий трафік
  в 230 разів
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 240 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 4 рази
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом
Лічильники
 • Лічильники
  в 172 рази
  збільшений пошуковий трафік
  в 87 разів
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 190 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 8,5 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом
Розвиваємо онлайн-бізнес в категоріях
Мебель и интерьер
 • Меблі та інтер'єр
 • Автомастила та автокосметика
 • Турагенції
 • Готелі
 • КаБаРе та розваги
 • Естетика та краса
 • Спорт та здоров'я
 • Побутова техніка та електроніка
 • Одяг та взуття
 • Промислові підприємства
 • Виробництво обладнання
 • Мото та водна техніка
 • Проф. техніка та комплектуючі
 • Журнали та друкарні
 • Домашній текстиль та тканини
 • Товари для дітей
 • Медичні заклади
 • Оренда та продаж нерухомості
 • Провайдери та дата-центри
 • Транспортні послуги
 • Ювелірні вироби
 • Стоматології
 • Юридичні послуги
 • Архітектура та дизайн
 • Курси та навчання
 • Продукти харчування та напої
ПОВНИЙ АНАЛІЗ СТАНУ САЙТУ отримати безкоштовно при запиті комерційної пропозиції
 • Аналіз SEO:

  перелік проблем пошукової
  оптимізації та лінкбілдінгу

 • Технічний аналіз:

  перелік технічних помилок,
  допущених при розробці

 • Аналіз usability:

  перелік юзабіліті рекомендацій
  на базі конкурентного аналізу

Запросити комерційну пропозицію
Валерія
менеджер
Рейтинги компанії