Україна +38
0630303666

ПРОСУВАЄМО САЙТИ,

які роблять гроші

 • 1100+

  просунутих
  за весь час
  сайтів

 • 400+

  просунутих
  інтернет
  магазинів

 • 40+

  клієнтських
  сайтів лідерів
  в своїй галузі

 • 700+

  просунутих
  корпоративних
  сайтів

 • 14

  років досвіду роботи
  на ринках Європи,
  Америка та Азії

наша спеціалізація
 • від 15000 грн.
 • від 4 міс.

Львів підкуповує не тільки чарівними курортами, але також IT, що активно розвивається. Для реалізації найбільш амбітних бізнес-проектів буде потрібно SEO просування сайту Львів, що дає очевидний приріст до впізнаваності інтернет ресурсу на просторах всесвітньої павутини. Щоб подвоїти очікувані результати, рекомендується провести usability аудити, аналітику, розробити контекстну рекламу та зайнятися соціальним маркетингом. Кожен із таких інструментів принесе значну користь вашому проекту, якщо за роботу візьметься компанія Seo Solution.

 

Пропонована нами розкрутка сайтів (м. Львів) реалізується на спеціальних умовах, де головна роль відводиться комплексному просуванню та оптимізації інтернет ресурсу, а грамотна аналітика разом із всеосяжним аудитом стане лише приємним доповненням, дозволяючи використовувати кожен елемент свого інтернет сайту на 100%. Цей пакет послуг здатний ідеально підійти для вирішення питань розкрутки малого та середнього бізнесу, що розпочав свою переможну ходу по веб-простору.

 

Якісна розкрутка сайту інтернет магазину у Львові включає наступні роботи:

 

 1. Складання семантичного ядра (перелік пошукових фраз, що продають), визначення стратегії подальшого просування. При пошуку необхідної інформації користувачі вдаються до різних пошукових запитів, тому за допомогою досвідченого веб-фахівця вдасться визначити найефективніші фрази з огляду на вартість просування/якість (орієнтир на замовлення послуг, товарів). Семантичне ядро складається з орієнтиром на обрану стратегію просування сайту (трафіковий просування, просування в ТОП та ін.).
 2. Оптимізація інтернет сайту + аудит проводиться з огляду на сторінки входження, які є важливим елементом під час розкручування ресурсу. Якісно проведений аудит + оптимізація дозволяє виявити повний перелік вимог, що висуваються сайту пошуковими системами, а також виправити помилки під час проведеної оптимізації.
 3. Комплексне СЕО просування сайтів Львів, покладаючись на нарощування зовнішнього профілю посилання з подальшими коригуваннями при необхідності. Оскільки пошукові системи періодично оновлюють алгоритми пошуку, важливо задіяти найбільш актуальні способи просування, з чим може впоратися далеко не кожен фахівець. Веб-майстер повинен розуміти, що одна неправильна дія може спричинити суворі санкції від пошукових систем, які побачать занадто стрімке або повне помилок нарощування посилальної маси. Таке завдання краще доручити лише справжньому професіоналу чи досвідченій команді, власноруч не втручаючись у цей процес.

 

Якщо Ваш інтернет-проект тільки починає свій шлях, тоді нехай він буде успішним і прогресуючим, для чого потрібно тільки звернутися до компанії Seo Solution. Послуги якісного просування інтернет проекту – реальний шанс здобути загальну популярність на просторах інтернету!

 

Просування сайтів локального бізнесу у Львові

У вартість розкручування бізнес сайтів від Сео Солюшн у Львові входить оптимізація та просування локального бізнесу у сервісі Google My Business (у Картах Google). У разі відсутності облікового запису ми його створюємо і далі працюємо над наповненням та розвитком, над позитивною репутацією компанії в Google.

 

Вартість просування сайту у Львові

Ціна просування сайтів від Seo Solution завжди надається на вибір у кількох тарифах. Мінімальний обсяг семантики в просування з мінімальною та одночасно з самою безпекою швидкістю розкручування коштуватиме 15000 гривень для корпоративного сайту та 19000 гривень для просування інтернет-магазину у Львові.

Рейтинги компанії
Крім бізнесу ми є IT-партнерами
держ. організацій і комунальних підприємств
 • Харківська обласна державна адміністрація
 • Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького
Нас рекомендують
«Барк»
 • «Проведена вашої студією внутрішня оптимізація швидко дала свої результати, але ж саме за внутрішньою оптимізацією стоїть майбутнє СЕО. Приємно, що фахівці Вашої студії це розуміють і роблять акцент саме на цьому.»

  Відповідальна за просування магазину ТМ «Барк», Допринда И.Б.

«Елав»
 • «Дякуємо компанії за швидко і ефективно проведену роботу по нашому сайту. Спочатку планувався редизайн сайту, в процесі роботи було прийнято рішення змінити структуру сайту і адаптувати під різні зовнішні носії, а також вносилися завдання, які не входять до початковий проект з чим успішно впорався наш підрядник.»

  Директор ТОВ «Елав», Сірик А.В.

«Телегруп-Україна»
 • «Фахівці завжди оперативно інформують наших користувачів про майбутні заходи та останні новини. Сподобалося і те, що контент публікується не навмання, а за чітким медіа плану, а інформація завжди цікава і різноманітна.»

  Директор ДП «Телегруп-Україна», Варламовс Роман

CCTV ПОСТ
 • «Фахівці компанії Seo Solution завжди показують високий рівень компетенції і професійний підхід у виконанні робіт по просуванню сайту. Всі поставлені завдання виконуються в найкоротші терміни і на високому рівні. Для співробітників компанії немає нездійсненних завдань.»

  Директор CCTV ПОСТ, Бессарабов А.Д.

«Cлово про здоров'я»
 • «Слід відзначити високий професіоналізм, організованість співробітників компанії, а також оперативність і високу злагодженість командної роботи, готовність швидко реагувати на побажання і вимоги замовника.»

  Шеф-редактор журналу «Cлово про здоров'я», Автономова Н.К.

«Акрополіс»
 • «Хочу висловити подяку компанії Seo Solution за якісно, сумлінно і оперативно виконану роботу! Я повністю задоволений досягнутими результатами і бажаю компанії Seo Solution подальших успіхів і процвітання.»

  Друкарня «Акрополіс», Воронюк В.В.

онлайн-портал
 • «Дуже сподобався індивідуальний підхід та якість виконуваної роботи, яка стала помітною з перших днів. Будучи повністю задоволеним одержаним результатом, без сумнівів, підключив просування сторінки в контакті.»

  Власник інформаційного онлайн-порталу, Савицкий А.И.

«ТАН»
 • «На ринку SEO послуг, дуже складно з першого разу знайти сумлінного партнера, з яким можна довірити просування і розвиток свого бізнесу в мережі. Однак, з упевненістю можемо сказати, що ми прийняли правильне рішення, обравши SeoSolution як SEO-студії.»

  Директор ТОВ «ТАН», Бондарчук А. Л.

Кейси з просування сайтів в ТОП
ПОВНИЙ АНАЛІЗ САЙТУ безкоштовно при запиті комерційної пропозиції
 • Аналіз SEO:

  перелік проблем пошукової
  оптимізації та лінкбілдінгу

 • Технічний аналіз:

  перелік технічних помилок,
  допущених при розробці

Запросити комерційну пропозицію
Валерія
менеджер
Тарифи просування малих і середніх інтернет-магазинів
Тарифи просування великих і багатопрофільних інтернет-магазинів