Україна +38
0630303666

ПРОСУВАЄМО САЙТИ,

які роблять гроші

 • 1100+

  просунутих
  за весь час
  сайтів

 • 400+

  просунутих
  інтернет
  магазинів

 • 40+

  клієнтських
  сайтів лідерів
  в своїй галузі

 • 700+

  просунутих
  корпоративних
  сайтів

 • 14

  років досвіду роботи
  на ринках Європи,
  Америка та Азії

наша спеціалізація
 • від 15000 грн.
 • від 4 міс.

Просування сайтів Одеса

 

Послуги з просування сайту Одеса є дуже затребуваними, адже багато компаній та приватних підприємців розвивають свій бізнес через інтернет. Власний сайт – це гарний спосіб зробити свій бренд більш відомим, покращити репутацію, знайти нових клієнтів, збільшити продажі тощо. А для інтернет магазинів просування сайту Одеса – це єдиний ефективний спосіб залучати потенційних покупців та продавати товари.

 

Просування будь-якого веб-ресурсу є досить складним процесом, адже існує багато методів просування, і у кожного з них є свої алгоритми та особливості. Саме тому самостійно впоратися с такою роботою майже неможливо. При цьому від відвідуваності сайту напряму залежать успіхи в бізнесі. З цієї причини для розкрутки ресурсу слід звертатися до професіоналів з компанії Seo Solution.

 

Що таке СЕО просування сайтів Одеса?

 

SEO – це спосіб розкрутки сайту, при якому його відвідуваність збільшується за рахунок покращення позицій в пошуковій видачі по визначеним ключовим запитам. Задача спеціалістів полягає в тому, що вивести ресурс спочатку на першу сторінку, а потім на ТОП позиції. Зазвичай зробити це досить складно, особливо якщо говорити про високо конкурентні ніші.

 

SEO оптимізація та просування сайту Одеса включає в себе цілий комплекс заходів: збір семантичного ядра, наповнення ресурсу якісним контентом, внутрішня та зовнішня оптимізація, постійний моніторинг позицій та поведінкових факторів, виправлення технічних помилок та багато іншого.

 

Для ефективного просування спеціалісти мають розбиратися в алгоритмах роботи пошукових систем та використовувати «білі» (безпечні) методи просування. Якщо намагатися розкрутити ресурс самостійно або звернутися за допомогою до некваліфікованих спеціалістів, то є великі ризики того, що відвідуваність сайту не збільшиться, а у деяких випадках можна взагалі потрапити під фільтри пошукових систем.

 

Розкрутка сайту в Google Одеса: переваги SEO

 

Просування сайтів в Одесі за допомогою СЕО має численні переваги перед іншими методами:

 

 • Висока ефективність;
 • Результат на довгий час (поки сайт знаходиться на високих позиціях в пошукових системах);
 • При виконанні комплексу робіт з покращення позицій ресурсу він одночасно з цим становиться більш зручним та привабливим для користувачів;
 • Невеликі витрати – ціни на просування сайту в Одесі залежать від обраного тарифу, але у будь-якому випадку витрати невеликі, особливо враховуючи високу ефективність такого методу.

 

Що впливає на позиції сайту в пошуковій видачі?

 

Гугл на інші пошукові системи далеко не завжди напряму кажуть, що впливає на ранжування сайтів. Але є декілька очевидних чинників, на які завжди слід звертати увагу:

 

 1. Якість контенту. Тексти повинні бути унікальні, цікаві, містити ключові слова, але при цьому вони не повинні бути переспамлені. Зображення на сайті теж є позитивним моментом.
 2. Поведінкові фактори користувачів. Це середній час перебування на сайті, кількість кліків, написання відгуків тощо. Ресурси, де користувачі проводять багато часу та виконують різні дії більш ціняться пошуковими системами.
 3. Швидкість завантаження сайту. У першу чергу швидкість впливає на поведінкові фактори.
 4. Метатеги. Title та description повинні бути унікальними та відноситись до теми конкретної сторінки.
 5. Сніпети. Від сніпетів багато у чому залежить, чи будуть користувачі переходити на сайт.
 6. Відвідуваність. Чим більше унікальних користувачів сайту, тим вище будуть позиції.
 7. Вік ресурсу. Чим більший термін існує сайт, тим більше до нього довіри у пошукових системах.

 

Це лише декілька основних факторів, від яких залежать позиції ресурсу. Насправді їх значно більше.

 

Професійна розкрутка сайтів Одеса

 

Якщо потрібна розкрутка сайту Одеса, тоді звертайтеся в Seo Solution. Наша компанія вже багато років займається просуванням інтернет магазинів, офіційних сайтів підприємств, блогів та інших ресурсів. У нас працює ціла команда фахівців, кожен з яких є справжнім професіоналом у своїй справі. На розкрутку сайту ціни в Одесі залежать від обраного тарифу.

 

Відмінність розкрутки сайтів в Одесі та інших регіонах

 

За переліком робіт пошукової оптимізації з метою просування в Одесі чи будь-якому іншому обласному центрі відмінностей не буде. Відмінності складаються лише в рівні конкуренції у ТОП з органічної видачі та у видачі Google Карт. Це означає, що Київ та Харків обійдуться дорожче у просвіченні, а Вінниця, наприклад, дешевше, ніж Одеса. Але не обов'язково означає меншу вартість за аналогічну послугу компанії, що може виражатися у швидкості просування, більшому охопленні фраз або у більш високих досягнутих ТОПах за ту саму вартість.

Рейтинги компанії
Крім бізнесу ми є IT-партнерами
держ. організацій і комунальних підприємств
 • Харківська обласна державна адміністрація
 • Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького
Нас рекомендують
«Барк»
 • «Проведена вашої студією внутрішня оптимізація швидко дала свої результати, але ж саме за внутрішньою оптимізацією стоїть майбутнє СЕО. Приємно, що фахівці Вашої студії це розуміють і роблять акцент саме на цьому.»

  Відповідальна за просування магазину ТМ «Барк», Допринда И.Б.

«Елав»
 • «Дякуємо компанії за швидко і ефективно проведену роботу по нашому сайту. Спочатку планувався редизайн сайту, в процесі роботи було прийнято рішення змінити структуру сайту і адаптувати під різні зовнішні носії, а також вносилися завдання, які не входять до початковий проект з чим успішно впорався наш підрядник.»

  Директор ТОВ «Елав», Сірик А.В.

«Телегруп-Україна»
 • «Фахівці завжди оперативно інформують наших користувачів про майбутні заходи та останні новини. Сподобалося і те, що контент публікується не навмання, а за чітким медіа плану, а інформація завжди цікава і різноманітна.»

  Директор ДП «Телегруп-Україна», Варламовс Роман

CCTV ПОСТ
 • «Фахівці компанії Seo Solution завжди показують високий рівень компетенції і професійний підхід у виконанні робіт по просуванню сайту. Всі поставлені завдання виконуються в найкоротші терміни і на високому рівні. Для співробітників компанії немає нездійсненних завдань.»

  Директор CCTV ПОСТ, Бессарабов А.Д.

«Cлово про здоров'я»
 • «Слід відзначити високий професіоналізм, організованість співробітників компанії, а також оперативність і високу злагодженість командної роботи, готовність швидко реагувати на побажання і вимоги замовника.»

  Шеф-редактор журналу «Cлово про здоров'я», Автономова Н.К.

«Акрополіс»
 • «Хочу висловити подяку компанії Seo Solution за якісно, сумлінно і оперативно виконану роботу! Я повністю задоволений досягнутими результатами і бажаю компанії Seo Solution подальших успіхів і процвітання.»

  Друкарня «Акрополіс», Воронюк В.В.

онлайн-портал
 • «Дуже сподобався індивідуальний підхід та якість виконуваної роботи, яка стала помітною з перших днів. Будучи повністю задоволеним одержаним результатом, без сумнівів, підключив просування сторінки в контакті.»

  Власник інформаційного онлайн-порталу, Савицкий А.И.

«ТАН»
 • «На ринку SEO послуг, дуже складно з першого разу знайти сумлінного партнера, з яким можна довірити просування і розвиток свого бізнесу в мережі. Однак, з упевненістю можемо сказати, що ми прийняли правильне рішення, обравши SeoSolution як SEO-студії.»

  Директор ТОВ «ТАН», Бондарчук А. Л.

Кейси з просування сайтів в ТОП
ПОВНИЙ АНАЛІЗ САЙТУ безкоштовно при запиті комерційної пропозиції
 • Аналіз SEO:

  перелік проблем пошукової
  оптимізації та лінкбілдінгу

 • Технічний аналіз:

  перелік технічних помилок,
  допущених при розробці

Запросити комерційну пропозицію
Валерія
менеджер
Тарифи просування малих і середніх інтернет-магазинів
Тарифи просування великих і багатопрофільних інтернет-магазинів