Україна +38
0630303666

ПРОСУВАЄМО САЙТИ,

які роблять гроші

 • 1100+

  просунутих
  за весь час
  сайтів

 • 400+

  просунутих
  інтернет
  магазинів

 • 40+

  клієнтських
  сайтів лідерів
  в своїй галузі

 • 700+

  просунутих
  корпоративних
  сайтів

 • 14

  років досвіду роботи
  на ринках Європи,
  Америка та Азії

наша спеціалізація
 • від 15000 грн.
 • від 4 міс.

Просування сайтів Запоріжжя

Будь-який сучасний бізнес у Запоріжжі представлений в інтернеті. Продаж товарів та послуг значною мірою можливий завдяки офіційним сайтам, на яких компанії та приватні підприємства рекламують свій продукт, інформують клієнтів про нові акції, шукають нових клієнтів та багато іншого. Але, щоб веб-ресурс дійсно приносив користь, потрібна розкрутка сайту Запоріжжя.

 

Що таке розкрутка сайтів в Запоріжжі, та які методи можуть використовуватись?

 

Розкрутка та просування сайту Запоріжжя – це процес, при якому приймається ряд заходів для збільшення відвідуваності ресурсу. При цьому існує велика кількість методів розкрутки web-ресурсів, які відрізняються за багатьма параметрами: швидкість досягання результату, ефективність, вартість, підхід тощо.

 

Основними методами просування сайтів на сьогодні можна назвати:

 

 • Контекстна реклама – сайт з’являється на перших рекламних позиціях при тих чи інших пошукових запитах користувачів;
 • Таргетована реклама – це повідомлення з рекламою сайту, націлені на окремих користувачів (можна виставити різні параметри: вік, стать, інтереси та інші);
 • SEO просування – пошукове просування сайту в Запоріжжі передбачає покращення позицій ресурсу в пошукових сервісах по необхідним пошуковим запитам;
 • SMM – розкрутка сайту за допомогою соціальних мереж (створення групи, реклама в спільнотах тощо);
 • Медійна реклама – це розміщення текстових та графічних рекламних на тематичних сайтах, в блогах та на форумах.

 

Пошукова розкрутка сайту Запоріжжя: особливості та переваги

 

Розкрутка сайту в Google Запоріжжя передбачає цілий комплекс робот, які направлені на те, щоб покращити позиції сайту в пошуковій видачі. Такий спосіб розкрутки сайту вважається найбільш ефективним та органічним, бо ресурс бачать ті люди, яким він потрібен. За рахунок високих позицій в Гугл та інших пошукових сервісах можна суттєво збільшити клієнтську базу та продажі. Але треба розуміти, що SEO просування сайту Запоріжжя є дуже складною роботою, особливо якщо мова йде про нішу з високим рівнем конкуренції. Для просування ресурсу необхідно провести його детальний аналіз, зібрати семантичне ядро (ключові слова) зробити внутрішню оптимізацію (технічну та контентну), зробити зовнішню оптимізацію та багато іншого.

 

Є декілька вагомих причин, чому SEO вважається основним способом просування будь-яких ресурсів:

 

 • Зростання трафіку та продажів. Чим вище сайт підіймається в пошуковій видачі, тим частіше на нього переходять потенційні клієнти.
 • Можливість підвищення конверсії. За допомогою просування в пошукових системах дуже зручно підвищувати конверсію. Для цього є багато різноманітних інструментів та хитрощів.
 • Детальні статистичні дані. Фахівці та сам власник сайту можуть знайти всі необхідні статистичні та аналітичні дані про кількість відвідувачів, проведений на сайті час, кількість виконаних дій, спосіб переходу на ресурс та багато іншого.
 • Невеликі витрати. СЕО просування коштує відносно небагато, а дає дуже гарні результати. До того ж, як правило, достатньо вивести сайт у ТОП, і при правильному підході він буде дуже довго триматися на високих позиціях. Для цього лише треба продовжувати його оновлювати та наповнювати контентом.

 

Розкрутка сайту: ціни в Запоріжжі

 

Просування веб сайту в Запоріжжя – це дуже популярна послуга, тому багатьох людей цікавить її вартість. Насправді ціна залежить від багатьох чинників: кількість сторінок, тематика, рівень конкуренції, строки, які методи просування використовуються та багато іншого. Подивитися тарифні плани можна на порталі компанії Seo Solution, яка з 2009 року займається просуванням самих різних веб-ресурсів.

 

Якщо потрібно СЕО просування сайту Запоріжжя, то звертайтеся до нашої компанії, адже в нас працюють висококваліфіковані фахівці, і ми гарантуємо адекватні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

Особливості просування сайтів у місті Запоріжжі

 

Якщо порівнювати технічні аспекти просування різними містами країни, наприклад, Запоріжжя з Хмельницьким, Харковом чи Київом, то в реалізації рекомендацій Google в оптимізації сайту різниці ніякої не буде. Виняток становить рівень конкуренції - У Хмельницькому з нашого прикладу він буде нижчим, а у Харкові вищим, у Києві буде максимальним. Це в свою чергу за інших рівних гарантує великі витрати на посилання в першу чергу, через що просування подорожчає, а термін СЕО збільшується пропорційно до рівня конкуренції.

Рейтинги компанії
Крім бізнесу ми є IT-партнерами
держ. організацій і комунальних підприємств
 • Харківська обласна державна адміністрація
 • Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького
Нас рекомендують
«Барк»
 • «Проведена вашої студією внутрішня оптимізація швидко дала свої результати, але ж саме за внутрішньою оптимізацією стоїть майбутнє СЕО. Приємно, що фахівці Вашої студії це розуміють і роблять акцент саме на цьому.»

  Відповідальна за просування магазину ТМ «Барк», Допринда И.Б.

«Елав»
 • «Дякуємо компанії за швидко і ефективно проведену роботу по нашому сайту. Спочатку планувався редизайн сайту, в процесі роботи було прийнято рішення змінити структуру сайту і адаптувати під різні зовнішні носії, а також вносилися завдання, які не входять до початковий проект з чим успішно впорався наш підрядник.»

  Директор ТОВ «Елав», Сірик А.В.

«Телегруп-Україна»
 • «Фахівці завжди оперативно інформують наших користувачів про майбутні заходи та останні новини. Сподобалося і те, що контент публікується не навмання, а за чітким медіа плану, а інформація завжди цікава і різноманітна.»

  Директор ДП «Телегруп-Україна», Варламовс Роман

CCTV ПОСТ
 • «Фахівці компанії Seo Solution завжди показують високий рівень компетенції і професійний підхід у виконанні робіт по просуванню сайту. Всі поставлені завдання виконуються в найкоротші терміни і на високому рівні. Для співробітників компанії немає нездійсненних завдань.»

  Директор CCTV ПОСТ, Бессарабов А.Д.

«Cлово про здоров'я»
 • «Слід відзначити високий професіоналізм, організованість співробітників компанії, а також оперативність і високу злагодженість командної роботи, готовність швидко реагувати на побажання і вимоги замовника.»

  Шеф-редактор журналу «Cлово про здоров'я», Автономова Н.К.

«Акрополіс»
 • «Хочу висловити подяку компанії Seo Solution за якісно, сумлінно і оперативно виконану роботу! Я повністю задоволений досягнутими результатами і бажаю компанії Seo Solution подальших успіхів і процвітання.»

  Друкарня «Акрополіс», Воронюк В.В.

онлайн-портал
 • «Дуже сподобався індивідуальний підхід та якість виконуваної роботи, яка стала помітною з перших днів. Будучи повністю задоволеним одержаним результатом, без сумнівів, підключив просування сторінки в контакті.»

  Власник інформаційного онлайн-порталу, Савицкий А.И.

«ТАН»
 • «На ринку SEO послуг, дуже складно з першого разу знайти сумлінного партнера, з яким можна довірити просування і розвиток свого бізнесу в мережі. Однак, з упевненістю можемо сказати, що ми прийняли правильне рішення, обравши SeoSolution як SEO-студії.»

  Директор ТОВ «ТАН», Бондарчук А. Л.

Кейси з просування сайтів в ТОП
ПОВНИЙ АНАЛІЗ САЙТУ безкоштовно при запиті комерційної пропозиції
 • Аналіз SEO:

  перелік проблем пошукової
  оптимізації та лінкбілдінгу

 • Технічний аналіз:

  перелік технічних помилок,
  допущених при розробці

Запросити комерційну пропозицію
Валерія
менеджер
Тарифи просування малих і середніх інтернет-магазинів
Тарифи просування великих і багатопрофільних інтернет-магазинів