Україна +38
0630303666

ПРОСУВАЄМО САЙТИ,

які роблять гроші

 • 900+

  просунутих
  за весь час
  сайтів

 • 300+

  просунутих
  інтернет
  магазинів

 • 30+

  клієнтських
  сайтів лідерів
  в своїй галузі

 • 600+

  просунутих
  корпоративних
  сайтів

 • 13

  років досвіду роботи
  на ринках Європи,
  Америка та Азії

наша спеціалізація
 • від 15000 грн.
 • від 4 міс.

Просування сайтів Дніпро

Розкрутка і просування сайту в Дніпрі – це популярна послуга серед багатьох приватних підприємців, компаній, а особливо серед власників інтернет-магазинів. Сьогодні майже увесь бізнес просувається через інтернет, а сайт виконує роль візитної картки. Він допомагає збільшити кількість клієнтів, збільшити продажі, зробити бренд більш відомим та багато іншого.

 

Просування сайтів Дніпро – це досить складна робота, яка вимагає комплексного підходу. Якщо цілеспрямовано не виконувати роботи з оптимізації та розкрутки веб-ресурсу, то у нього буде дуже низька відвідуваність, і це не дасть бажаного результату.

 

Що в себе включає розкрутка сайту Дніпро?

 

Існує безліч способів, як розкрутити сайт та суттєво збільшити кількість його відвідувачів. Вони відрізняються за безліччю параметрів: швидкість появи результату, складність, витрати, ефективність та інші. Розглянемо декілька найбільш популярних способів просування:

 

 • Просування у соціальних мережах (SMM) – цей спосіб може включати в себе створення груп у соцмережах, пости у відомих групах, реклама у спільнотах;
 • E-mail маркетинг – це розсилання листів клієнтам з новими пропозиціями, або пошук нових клієнтів (в першу чергу серед тих, хто цікавився продуктом);
 • Таргетована реклама – це реклама, яку бачать окремі користувачі, що підходять за встановленими параметрами (вік, стать, інтереси, регіон проживання та інші);
 • Контекстна реклама – така реклама допомагає сайту вибитись на перші позиції пошуку (у рекламному блоці) по окремим запитам;
 • SEO просування сайтів у Дніпрі – це оди з найкращих способів розкрутки ресурсу, при якому сайт просувається в пошуковій системі завдяки внутрішній та зовнішній оптимізації, покращення контенту, технічній оптимізації.

 

Що таке СЕО просування сайту в Дніпрі, та які переваги у цього способу розкрутки ресурсу?

 

СЕО просування вимагає комплексного підходу, при якому проводяться заходи щодо покращення роботи сайту та його оптимізації. При цьому ресурс просувається в пошукових системах, насамперед в Google по цільовим запитам. Наприклад, якщо на сайті можна замовити уживані смартфони, то й просування буде по відповідним запитам саме з продажу б/у телефонів, а ніяк не нових.

 

СЕО просування Дніпро важливо тому, що це найлегший та найбільш ефективний спосіб збільшити кількість відвідувачів, а разом з тим й продажів на довгий час. Якщо казати, наприклад, про таргетовану або контекстну рекламу, то вони дають результат лише тоді, коли платиш гроші. А після завершення рекламної угоди кількість переходів на ресурс різко зменшується. З SEO ситуація зовсім інша, і якщо сайт виходить на високі позиції по високочастотним або середньочастотним запитам, то його відвідуваність буде довгий час високою за умови продовження робот з оптимізації ресурсу та покращення його контенту.

 

Є багато причин замовити пошукове просування сайтів Дніпро:

 

 • Висока ефективність такого способу просування, особливо якщо довіритесь професіоналам з компанії Seo Solution;
 • Лояльність користувачів, бо вони самі шукають продукт, і їм його ніхто не нав’язує;
 • Відносно невеликі витрати;
 • Можливість працювати зі статистичними та аналітичними даними;
 • Високий рівень відвідуваності сайту протягом довгого часу.

 

Ціна просування сайту в Дніпрі

 

Ціна на комплексну послугу просування сайтів у Дніпрі прораховується в індивідуальному порядку та надається кілька варіантів на вибір, що передбачають різний обсяг та швидкість просування.

 

Особливості просування сайтів у Дніпрі

 

Чим відрізняється розкрутка у Дніпрі від Запоріжжя, Харкова чи Києва, наприклад? Технічно нічим, лише рівнем зростаючої конкуренції щодо згаданих міст. Причому у Запоріжжі рівень конкуренції буде нижчим, ніж у Дніпрі, а у Харкові та Києві вищий. Але цього достатньо, щоб за ту саму суму отримати різний результат, або однаковий результат по SEO у зазначених містах обійдеться з різницею в ціні в 2-3 рази і в термінах в 1,5-2 рази. Також при просуванні локального бізнесу відмінність може бути в самих можливостях, які максимальні в столиці і не завжди присутні в менших містах. Але й конкуренція для локального бізнесу у столиці у рази вища, ніж у Дніпрі, наприклад.

Рейтинги компанії
Крім бізнесу ми є IT-партнерами
держ. організацій і комунальних підприємств
 • Харківська обласна державна адміністрація
 • Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького
Нас рекомендують
«Барк»
 • «Проведена вашої студією внутрішня оптимізація швидко дала свої результати, але ж саме за внутрішньою оптимізацією стоїть майбутнє СЕО. Приємно, що фахівці Вашої студії це розуміють і роблять акцент саме на цьому.»

  Відповідальна за просування магазину ТМ «Барк», Допринда И.Б.

«Елав»
 • «Дякуємо компанії за швидко і ефективно проведену роботу по нашому сайту. Спочатку планувався редизайн сайту, в процесі роботи було прийнято рішення змінити структуру сайту і адаптувати під різні зовнішні носії, а також вносилися завдання, які не входять до початковий проект з чим успішно впорався наш підрядник.»

  Директор ТОВ «Елав», Сірик А.В.

«Телегруп-Україна»
 • «Фахівці завжди оперативно інформують наших користувачів про майбутні заходи та останні новини. Сподобалося і те, що контент публікується не навмання, а за чітким медіа плану, а інформація завжди цікава і різноманітна.»

  Директор ДП «Телегруп-Україна», Варламовс Роман

CCTV ПОСТ
 • «Фахівці компанії Seo Solution завжди показують високий рівень компетенції і професійний підхід у виконанні робіт по просуванню сайту. Всі поставлені завдання виконуються в найкоротші терміни і на високому рівні. Для співробітників компанії немає нездійсненних завдань.»

  Директор CCTV ПОСТ, Бессарабов А.Д.

«Cлово про здоров'я»
 • «Слід відзначити високий професіоналізм, організованість співробітників компанії, а також оперативність і високу злагодженість командної роботи, готовність швидко реагувати на побажання і вимоги замовника.»

  Шеф-редактор журналу «Cлово про здоров'я», Автономова Н.К.

«Акрополіс»
 • «Хочу висловити подяку компанії Seo Solution за якісно, сумлінно і оперативно виконану роботу! Я повністю задоволений досягнутими результатами і бажаю компанії Seo Solution подальших успіхів і процвітання.»

  Друкарня «Акрополіс», Воронюк В.В.

онлайн-портал
 • «Дуже сподобався індивідуальний підхід та якість виконуваної роботи, яка стала помітною з перших днів. Будучи повністю задоволеним одержаним результатом, без сумнівів, підключив просування сторінки в контакті.»

  Власник інформаційного онлайн-порталу, Савицкий А.И.

«ТАН»
 • «На ринку SEO послуг, дуже складно з першого разу знайти сумлінного партнера, з яким можна довірити просування і розвиток свого бізнесу в мережі. Однак, з упевненістю можемо сказати, що ми прийняли правильне рішення, обравши SeoSolution як SEO-студії.»

  Директор ТОВ «ТАН», Бондарчук А. Л.

Кейси з просування сайтів в ТОП
ПОВНИЙ АНАЛІЗ САЙТУ безкоштовно при запиті комерційної пропозиції
 • Аналіз SEO:

  перелік проблем пошукової
  оптимізації та лінкбілдінгу

 • Технічний аналіз:

  перелік технічних помилок,
  допущених при розробці

Запросити комерційну пропозицію
Валерія
менеджер
Тарифи просування малих і середніх інтернет-магазинів
Тарифи просування великих і багатопрофільних інтернет-магазинів