Харьков +38 (057)
78-00-333
меню

ПРОСУВАЄМО САЙТИ,

які роблять гроші

 • 900+

  просунутих
  за весь час
  сайтів

 • 300+

  просунутих
  інтернет
  магазинів

 • 30+

  клієнтських
  сайтів лідерів
  в своїй галузі

 • 600+

  просунутих
  корпоративних
  сайтів

 • 12

  років досвіду роботи
  на ринках Європи,
  Америка та Азії

наша спеціалізація
 • від 15000 грн.
 • від 4 міс.

Просування сайтів Дніпро

Розкрутка і просування сайту в Дніпрі – це популярна послуга серед багатьох приватних підприємців, компаній, а особливо серед власників інтернет-магазинів. Сьогодні майже увесь бізнес просувається через інтернет, а сайт виконує роль візитної картки. Він допомагає збільшити кількість клієнтів, збільшити продажі, зробити бренд більш відомим та багато іншого.

 

Просування сайтів Дніпро – це досить складна робота, яка вимагає комплексного підходу. Якщо цілеспрямовано не виконувати роботи з оптимізації та розкрутки веб-ресурсу, то у нього буде дуже низька відвідуваність, і це не дасть бажаного результату.

 

Що в себе включає розкрутка сайту Дніпро?

 

Існує безліч способів, як розкрутити сайт та суттєво збільшити кількість його відвідувачів. Вони відрізняються за безліччю параметрів: швидкість появи результату, складність, витрати, ефективність та інші. Розглянемо декілька найбільш популярних способів просування:

 

 • Просування у соціальних мережах (SMM) – цей спосіб може включати в себе створення груп у соцмережах, пости у відомих групах, реклама у спільнотах;
 • E-mail маркетинг – це розсилання листів клієнтам з новими пропозиціями, або пошук нових клієнтів (в першу чергу серед тих, хто цікавився продуктом);
 • Таргетована реклама – це реклама, яку бачать окремі користувачі, що підходять за встановленими параметрами (вік, стать, інтереси, регіон проживання та інші);
 • Контекстна реклама – така реклама допомагає сайту вибитись на перші позиції пошуку (у рекламному блоці) по окремим запитам;
 • SEO просування сайтів у Дніпрі – це оди з найкращих способів розкрутки ресурсу, при якому сайт просувається в пошуковій системі завдяки внутрішній та зовнішній оптимізації, покращення контенту, технічній оптимізації.

 

Що таке СЕО просування сайту в Дніпрі, та які переваги у цього способу розкрутки ресурсу?

 

СЕО просування вимагає комплексного підходу, при якому проводяться заходи щодо покращення роботи сайту та його оптимізації. При цьому ресурс просувається в пошукових системах, насамперед в Google по цільовим запитам. Наприклад, якщо на сайті можна замовити уживані смартфони, то й просування буде по відповідним запитам саме з продажу б/у телефонів, а ніяк не нових.

 

СЕО просування Дніпро важливо тому, що це найлегший та найбільш ефективний спосіб збільшити кількість відвідувачів, а разом з тим й продажів на довгий час. Якщо казати, наприклад, про таргетовану або контекстну рекламу, то вони дають результат лише тоді, коли платиш гроші. А після завершення рекламної угоди кількість переходів на ресурс різко зменшується. З SEO ситуація зовсім інша, і якщо сайт виходить на високі позиції по високочастотним або середньочастотним запитам, то його відвідуваність буде довгий час високою за умови продовження робот з оптимізації ресурсу та покращення його контенту.

 

Є багато причин замовити пошукове просування сайтів Дніпро:

 

 • Висока ефективність такого способу просування, особливо якщо довіритесь професіоналам з компанії Seo Solution;
 • Лояльність користувачів, бо вони самі шукають продукт, і їм його ніхто не нав’язує;
 • Відносно невеликі витрати;
 • Можливість працювати зі статистичними та аналітичними даними;
 • Високий рівень відвідуваності сайту протягом довгого часу.

 

Просування сайту Дніпро: ціна

 

На SEO оптимізацію ціна Дніпро в компанії Seo Solution залежить від декількох чинників, у першу чергу це стосується вибору тарифного плану. Для того, щоб дізнатися вартість послуги, можете звернутися до консультантів компанії або заповнити форму, вказавши адресу вашого сайту. При виборі інших видів просування вартість залежить від рівня конкуренції, кількості сторінок ресурсу, об’єму робот, необхідності наповнення сайту унікальним контентом та інших факторів.

 

Якщо хочете замовити просування сайту в Дніпрі та при цьому не хочете викинути гроші на вітер, то звертайтеся в Seo Solution. В нашій компанії працюють висококваліфіковані спеціалісти, які є справжніми професіоналами у своїх галузях.

Рейтинги компанії
Крім бізнесу ми є IT-партнерами
держ. організацій і комунальних підприємств
 • Харківська обласна державна адміністрація
 • Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького
Нас рекомендують
«Барк»
 • «Проведена вашої студією внутрішня оптимізація швидко дала свої результати, але ж саме за внутрішньою оптимізацією стоїть майбутнє СЕО. Приємно, що фахівці Вашої студії це розуміють і роблять акцент саме на цьому.»

  Відповідальна за просування магазину ТМ «Барк», Допринда И.Б.

«Елав»
 • «Дякуємо компанії за швидко і ефективно проведену роботу по нашому сайту. Спочатку планувався редизайн сайту, в процесі роботи було прийнято рішення змінити структуру сайту і адаптувати під різні зовнішні носії, а також вносилися завдання, які не входять до початковий проект з чим успішно впорався наш підрядник.»

  Директор ТОВ «Елав», Сірик А.В.

«Телегруп-Україна»
 • «Фахівці завжди оперативно інформують наших користувачів про майбутні заходи та останні новини. Сподобалося і те, що контент публікується не навмання, а за чітким медіа плану, а інформація завжди цікава і різноманітна.»

  Директор ДП «Телегруп-Україна», Варламовс Роман

CCTV ПОСТ
 • «Фахівці компанії Seo Solution завжди показують високий рівень компетенції і професійний підхід у виконанні робіт по просуванню сайту. Всі поставлені завдання виконуються в найкоротші терміни і на високому рівні. Для співробітників компанії немає нездійсненних завдань.»

  Директор CCTV ПОСТ, Бессарабов А.Д.

«Cлово про здоров'я»
 • «Слід відзначити високий професіоналізм, організованість співробітників компанії, а також оперативність і високу злагодженість командної роботи, готовність швидко реагувати на побажання і вимоги замовника.»

  Шеф-редактор журналу «Cлово про здоров'я», Автономова Н.К.

«Акрополіс»
 • «Хочу висловити подяку компанії Seo Solution за якісно, сумлінно і оперативно виконану роботу! Я повністю задоволений досягнутими результатами і бажаю компанії Seo Solution подальших успіхів і процвітання.»

  Друкарня «Акрополіс», Воронюк В.В.

онлайн-портал
 • «Очень понравился индивидуальный подход и качество выполняемой работы, которая стала заметна с первых дней. Будучи полностью довольным полученным результатом, без сомнений, подключил продвижение страницы в контакте.»

  Владелец информационного онлайн-портала, Савицкий А.И.

«ТАН»
 • «На ринку SEO послуг, дуже складно з першого разу знайти сумлінного партнера, з яким можна довірити просування і розвиток свого бізнесу в мережі. Однак, з упевненістю можемо сказати, що ми прийняли правильне рішення, обравши SeoSolution як SEO-студії.»

  Директор ТОВ «ТАН», Бондарчук А. Л.

Кейси з просування сайтів в ТОП
ПОВНИЙ АНАЛІЗ САЙТУ безкоштовно при запиті комерційної пропозиції
 • Аналіз SEO:

  перелік проблем пошукової
  оптимізації та лінкбілдінгу

 • Технічний аналіз:

  перелік технічних помилок,
  допущених при розробці

Запросити комерційну пропозицію
Валерія
менеджер
Тарифи просування малих і середніх інтернет-магазинів
Тарифи просування великих і багатопрофільних інтернет-магазинів