Україна +38
0630303666

SEO ПРОСУВАННЯ САЙТУ В НІМЕЧЧИНІ ТА АВСТРІЇ, розкрутка сайтів у Google.de та Google.at

 • Німеномовний контент (тексти)
  пишеться носіями мови або
  професійним перекладачем

 • Працюємо за договором та з оплатою
  за рахунками в євро (при співпраці
  з резидентами Німеччини та Австрії)

 • Посилання нарощуємо за допомогою
  крауд-маркетингу (crowd-marketing)
  та за допомогою аутрич (outreach)

 • від €600
 • від 6 міс.

Одне можна сказати, напевно: ви не зможете продавати товари в Німеччині, якщо вас не помітять в Інтернеті. Всі ваші клієнти онлайн, як і джерела, що формують думку аудиторії, які говорять їм, чи підходять їм ваші продукти. SEO просування сайту в Німеччині та Австрії дає можливість розмістити свою пропозицію там, де його шукатимуть клієнти.

Ви хочете, щоб ваші клієнти отримували інформацію, яка сприятиме зростанню вашої впізнаваності та продажів. Для цього вам потрібна сильна присутність у Google.de та Google.au, чітка передача повідомлень на кожному етапі взаємодії з клієнтом. Використовуйте як вхідні, так і вихідні тактики у своєму просуванні сайтів у Німеччині, Австрії. Знадобиться хороша стратегія SEO і для підвищення рівня обізнаності німців та австрійців про бізнес.

86 відсотків усіх німців перебувають у мережі щодня. 45% з них – у віці 50 років та старше, 34% – у віці від 30 до 49 років, а 21% – у віці від 16 до 29 років.

Нещодавній звіт у 21-му році показав, що в середньому німці (віком від 16 до 64 років) щодня проводять в Інтернеті близько 5,5 години, використовуючи різні пристрої. А якщо скласти час, який всі німецькі споживачі цієї вікової групи проводять у соціальних мережах щодня, ви отримаєте вражаючі 4,5 мільярди хвилин активності у соціальних мережах. У вас багато часу для того, щоб захопити їхню увагу, якщо ви знаєте, де і як це робиться.

Статистика в Австрії не дуже відрізняється від німецької. Інтернет надає вашій цільовій аудиторії в німецькомовних країнах безліч варіантів отримання інформації про ваш бренд, ваші продукти і ваших конкурентів. 24 на 7. І SEO просування сайтів по містах Берлін, Гамбург, Кельн, Франкфурт, Відень та іншим виправдовує витрати з лишком.

ПРОСУВАЄМО САЙТИ,

які роблять гроші

 • 1100+

  просунутих
  за весь час
  сайтів

 • 400+

  просунутих
  інтернет
  магазинів

 • 40+

  клієнтських
  сайтів лідерів
  в своїй галузі

 • 700+

  просунутих
  корпоративних
  сайтів

 • 14

  років досвіду роботи
  на ринках Європи,
  Америка та Азії

Один із перших кроків до успішного просування в Німеччині – визначення цільових груп покупців. Чим більше ви про них знаєте, тим краще. Будьте якнайточніше, визначаючи свого німецького/австрійського покупця/клієнта. Це допоможе вам залучити на свій сайт потрібних людей та допоможе точніше оцінити свій успіх – у цьому вам допоможуть наші фахівці!

Аналіз та розробка стратегії вашого контенту відповідно до уподобань вашої групи покупців, мабуть, найважливіше завдання інтернет-маркетолога. Нехай ваш контент працює на вас: це невід'ємна частина вашого продажу. Вам потрібен інформативний, надихаючий та переконливий зміст сайту (контент).

Крім просування в ТОП, ви повинні дізнатися як контент вашого сайту працює з точки зору ефективності, конверсії. Вам знадобиться модернізувати деякі сторінки та функціонал, з чим ми допоможемо, реалізуючи просування під ключ.

Бажаєте правду? У це важко повірити, але більшість фахівців з пошукової оптимізації ніколи не читали Посібник Google для веб-майстрів, зведення правил Google, написаний для фахівців з пошукової оптимізації про те, що вони можуть і чого не можна робити.

Недотримання правил Google може призвести до короткострокових і швидких проривів у SEO, але також серйозно піддасть ризику санкцій за порушення правил і приписів у майбутньому.

В епоху цифрових технологій ваш сайт – ваш найцінніший бізнес-актив. Це єдиний цифровий актив, яким ви дійсно керуєте та яким володієте. Тому якісне SEO (розкрутка сайту) в Google Німеччина/Австрія - це довгострокове вкладення.

Платна реклама Google Ads може дати вам миттєвий трафік, але ціна за клік може досягати 15 євро та більше за клік! Для багатьох компаній це не є стійкою стратегією і з часом не дає позитивної рентабельності інвестицій і створює навантаження на бізнес. І коли припиняється реклама, зупиняється трафік.

За допомогою SEO ми прагнемо з часом зменшити вашу залежність від платного трафіку. Звичайно, ви все одно можете витратити невеликий бюджет на Google Рекламу, щоб компенсувати прогалини у вашому SEO, але ваші витрати на рекламу будуть значно нижчими, ніж якби ви покладалися виключно на рекламу для залучення трафіку.

Більшість наших клієнтів заощаджують набагато більше на платному трафіку завдяки пошуковій оптимізації. Якби вони купували трафік, що забезпечується органічним SEO через Google Ads, вони б витратили в 5-20 разів більше, ніж вони витрачають на SEO.

ПОВНИЙ АНАЛІЗ САЙТУ безкоштовно при запиті комерційної пропозиції
 • Аналіз SEO:

  перелік проблем пошукової
  оптимізації та лінкбілдингу

 • Технічний аналіз:

  перелік технічних помилок,
  допущених під час розробки

Запросити комерційну пропозицію
Валерія
менеджер
Тарифи просування малих та середніх інтернет-магазинів
 • «Економний» від €790
  від 12 міс.
  для починаючих магазинів
  неконкурентної тематики
  • просування від 1200 фраз
   12 міс. за першими 1200 фразами
  • виведення в ТОП від 10 категорій каталогу
   (від 60 семантичних груп)
  • наповнення контентом від 180.000 симв.
  Вибрати
 • «Стандартний» від €1090
  від 9 міс.
  для починаючих магазинів
  конкурентної тематики
  • просування від 2000 фраз
   9 міс. за першими 1200 фразами
  • виведення в ТОП від 20 категорій каталогу
   (від 100 семантичних груп)
  • наповнення контентом від 300.000 симв.
  Вибрати
 • «Продвинутий» від €1490
  від 6 міс.
  для націлених на лідерство
  магазинів конкурентної тематики
  • просування від 3000 фраз
   6 міс. за першими 1200 фразами
  • виведення в ТОП від 30 категорій каталогу
   (від 150 семантичних груп)
  • наповнення контентом від 450.000 симв.
  Вибрати