Україна +38
0630303666

Просування інтернет-магазину з максимальним охопленням семантики - це інноваційна модель просування, де KPI (ключовим показником ефективності) є охоплення семантики, тобто всього масиву пошукових запитів, за якими шукається представлений в магазині асортимент товарів.

СТРАТЕГІЧНИЙ ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГ МАГАЗИНУ

за моделлю МОС (максимальне охоплення семантики)

 • Працюємо комплексно: контент,
  оптимізація, лінкбілдинг та
  модернізація сайту під ключ

 • Акцентуємо просування на
  розвитку структури каталогу
  та фасетної фільтрації

 • Максимальне охоплення
  семантики магазину
  від 2000 ключових фраз

 • Показуємо швидкі
  перші результати
  просування за 3 міс.

МОС
принцип Парето
застосовно до просування магазину
80% продажу магазину припадає на 20% асортименту. Фокусуючи просування на максимально рентабельному сегменті асортименту, істотно підвищуємо шанси на окупність просування.
Мінімізуємо ризики:
у спробах розпочати з усього одразу розпорошуємо обмежені бюджетом обсяг робіт та посилань на весь асортимент, ризикуючи не отримати нічого.
80% продажів у максимально рентабельному сегменті асортименту припадають на «довгий хвіст запитів». Фокусуючи просування на ньому суттєво підвищуємо шанси на окупність просування.
Мінімізуємо ризики:
у спробах почати з найчастіших запитів вкладаємо обмежені бюджетом обсяг робіт і посилань у найскладніші 20%, ризикуючи не отримати нічого.
МОС
закон великих чисел
застосовно до просування магазину
Максимальне охоплення семантики ключових категорій за рахунок оптимізації всіх можливих сторінок: сторінки каталогу, фільтрації товарів, теги. Кожна така сторінка дозволяє отримати до 20 топів, не більше. Для охоплення максимуму фраз потрібні відповідні сторінки, а відсутні необхідно створювати.
У масштабі магазину
не складно порахувати, що сумарний трафік з 1 такої втраченої (не існуючої або що не просувається) сторінки за 10-20 фразами з 20 відвідувачами на місяць за кожною фразою - це недоотриманих 300 відвідувачів на місяць. А коли це 10 сторінок у 10 категоріях, то втрачено вже 1000 відвідувачів на день.
Максимальне охоплення запитів на сторінку за рахунок оптимізації під усі можливі фрази: товар +/- призначення +/- бренд +/- модель +/- характеристика +/- топонім +/- транзакція. Кожна така сторінка дозволяє отримати до 20 топів, не більше. Для охоплення максимуму фраз потрібні відповідні сторінки, а відсутні необхідно створювати.
У масштабі магазину
не складно порахувати, що сумарний трафік з 1 такою втраченою (не просувається по максимуму) картки товару за 10-20 фразами з 2 відвідувачами на місяць за кожною фразою – це недоотриманих 30 відвідувачів на місяць. А коли це 1000 товарів (сторінок просування), то втрачено вже 1000 відвідувачів на день.
Політика Повної Прозорості
полная отчетность по всем работам, расходам и результатам продвижения
Семантика та позиції
Спостерігайте за щомісячним збором семантики та щотижневим зростанням позицій сайту в ТОП в особистому кабінеті клієнта
Роботи по сайту
Обговорюйте щомісячні роботи по сайту особисто з менеджером проекту та спостерігайте за ходом їх виконання в особистому кабінеті клієнта
Закупівля посилань
Отримуйте повний звіт за підсумками щомісячного планового нарощування всіх вічних посилань у власному кабінеті клієнта
Аналітика сайту
Обговорюйте результати даних аналітики, що збираються, і всі рекомендації, що вносяться по сайту, особисто з менеджером проекту.
Кейси з просування магазинів
ПОВНИЙ АНАЛІЗ МАГАЗИНУ безкоштовно при запиті комерційної пропозиції
 • Аналіз SEO:

  перелік проблем пошукової
  оптимізації та лінкбілдінгу

 • Технічний аналіз:

  перелік технічних помилок,
  допущених при розробці

Тарифи просування малих і середніх інтернет-магазинів
Тарифи просування великих і багатопрофільних інтернет-магазинів
Рейтинги компанії

У сучасне століття розвинених SEO-технологій так легко звернути не туди в гонитві за успіхом. Якщо Ваш ресурс не продає, значить, просування інтернет-магазину працює неправильно. Або зовсім не працює.

Компанія Seo Solution пропонує розібратися в цьому питанні та направити ресурс на вірний шлях, але перш ніж розпочати співпрацю, Вам варто відповісти самому собі на кілька запитань.

 • Потрапити на топові позиції за всіма запитами?
 • Обійти та побити конкурентів?
 • Зібрати максимальну кількість трафіку?
 • Чи почати заробляти на своєму ресурсі?

Ми впевнені, що при складанні початкового бізнес-плану в ньому не було сказано жодного слова про обхід конкурентів або потрапляння на перші позиції за високочастотними запитами. А ось конкретні суми, які має приносити проект, напевно, вказувалися.

Звичайно, на шляху до виняткового успіху не уникнути всіх зазначених вище та багатьох інших етапів. Проте якісне SEO-просування інтернет-магазину з нуля має бути спрямоване не на досягнення проміжних цілей, а на виконання головного поставленого завдання – підвищення продажів. Самостійно розібратися в цьому питанні непросто, це забере багато часу та сил, тому замовити просування інтернет-магазину Харків у фахівців, які мають багатий досвід та відточені навички.

Створення та просування інтернет-магазинів з нуля від Seo Solution

У чому відмінність просування інтернет-магазину від звичайного веб-сайту? Кожна сторінка першого має бути максимально продаючою, але не перевантаженою для розуміння відвідувачем. Також актуальним є впровадження наступних рішень:

 • Проходження відвідувача по воронці продажів до покупки – від головної сторінки до сторінки оформлення заявки.
 • Наявність у доступному місці вигод покупки саме у конкретному магазині.
 • Сервіс, з яким кожен клієнт почуватиметься комфортно, безпечно та впевнено.
 • Конструктивна цінова політика, яка за правильної побудови принесе постійних клієнтів.

В цілому, пошукове просування сайту інтернет-магазину – завдання трудомістке та багаторівневе. Компанія Seo Solution пропонує структуру оптимізації ресурсу та підвищення його конверсійності. Серед завдань на виконання:

 • Аудит – глибокий технічний аналіз проекту, який виявляє його сильні та слабкі сторони, можливі баги з пошуком оптимальних рішень.
 • Складання семантичного ядра за запитами різної частотності.
 • Повна унікалізація всього контенту.
 • Аналіз та подальше підвищення відсотка конверсій.
 • Використання лідо-генераторів.
 • Використання сукупності інструментів - контекстна реклама PPC, просування інтернет-магазину в Гуглі, SEO-оптимізація, SMM-маркетинг, прайс-агрегатори, е-майл маркетинг.

Не варто сподіватися, що з першого дня оптимізації продажі одразу підскочать до неба. Процес розкручування дуже тривалий. Перші результати можуть виявитися через півроку активної роботи над проектом.

З компанією Seo Solution розкрутка та просування інтернет-магазину завжди буде у Вас на увазі. Команда наших фахівців готова відповісти на всі питання на кожному етапі роботи. Саме тому співпраця з нами приємна, вигідна та надійна.

Нас рекомендують
«Барк»
 • «Проведена вашої студією внутрішня оптимізація швидко дала свої результати, але ж саме за внутрішньою оптимізацією стоїть майбутнє СЕО. Приємно, що фахівці Вашої студії це розуміють і роблять акцент саме на цьому.»

  Відповідальна за просування магазину ТМ «Барк», Допринда И.Б.

«Елав»
 • «Дякуємо компанії за швидко і ефективно проведену роботу по нашому сайту. Спочатку планувався редизайн сайту, в процесі роботи було прийнято рішення змінити структуру сайту і адаптувати під різні зовнішні носії, а також вносилися завдання, які не входять до початковий проект з чим успішно впорався наш підрядник.»

  Директор ТОВ «Елав», Сірик А.В.

«Телегруп-Україна»
 • «Фахівці завжди оперативно інформують наших користувачів про майбутні заходи та останні новини. Сподобалося і те, що контент публікується не навмання, а за чітким медіа плану, а інформація завжди цікава і різноманітна.»

  Директор ДП «Телегруп-Україна», Варламовс Роман

CCTV ПОСТ
 • «Фахівці компанії Seo Solution завжди показують високий рівень компетенції і професійний підхід у виконанні робіт по просуванню сайту. Всі поставлені завдання виконуються в найкоротші терміни і на високому рівні. Для співробітників компанії немає нездійсненних завдань.»

  Директор CCTV ПОСТ, Бессарабов А.Д.

«Cлово про здоров'я»
 • «Слід відзначити високий професіоналізм, організованість співробітників компанії, а також оперативність і високу злагодженість командної роботи, готовність швидко реагувати на побажання і вимоги замовника.»

  Шеф-редактор журналу «Cлово про здоров'я», Автономова Н.К.

«Акрополіс»
 • «Хочу висловити подяку компанії Seo Solution за якісно, сумлінно і оперативно виконану роботу! Я повністю задоволений досягнутими результатами і бажаю компанії Seo Solution подальших успіхів і процвітання.»

  Друкарня «Акрополіс», Воронюк В.В.

онлайн-портал
 • «Дуже сподобався індивідуальний підхід та якість виконуваної роботи, яка стала помітною з перших днів. Будучи повністю задоволеним одержаним результатом, без сумнівів, підключив просування сторінки в контакті.»

  Власник інформаційного онлайн-порталу, Савицкий А.И.

«ТАН»
 • «На ринку SEO послуг, дуже складно з першого разу знайти сумлінного партнера, з яким можна довірити просування і розвиток свого бізнесу в мережі. Однак, з упевненістю можемо сказати, що ми прийняли правильне рішення, обравши SeoSolution як SEO-студії.»

  Директор ТОВ «ТАН», Бондарчук А. Л.