Україна +38
0630303666
Підпишіться на нові статті

Оптимізація

Просування магазину стероїдів та анаболиків на західний ринок
18.05.2023

Для бодібілдерів, пауерліфтерів та багатьох інших спортсменів від любителів до професіоналів курси анаболіків є невід'ємною частиною спорту. Стероїди мають великий попит, але через законодавчі обмеження в країнах Європи та Америки покладатися у продажах через Google припадає тільки на SEO.

SEO просування сайту медичної лабораторії та діагностики
09.01.2023

Одна з найпопулярніших ніш у медичній тематиці, лабораторні дослідження, активно насичується та конкуренція зростає експоненційно. SEO в даній ніші є ключовим джерелом пошукового трафіку, що продає. При цьому на сьогоднішній день рівень опрацьованості пошукової оптимізації топових сайтів бажає кращого. Нижче розглянемо, як саме просунути сайт в ТОП у ніші мед лабораторій в Україні та досягти кращого SEO у галузі.

SEO просування сайту у тематиці ескорт послуг (адалт)
15.12.2022

Найдавніша професія, як і інші послуги, що задовольняють основний інстинкт, були й матимуть колосальний попит. І онлайн не виняток, адже навіть за відкритими джерелами можна легко підрахувати, що від усього інтернет-серфінгу у світі частка 4-5% незмінно дістається саме adult.

Оптимізація сайту магазину під просування містами (за запитами з топонімами)
26.05.2021

Як оптимізувати інтернет-магазин під просування по конкретним регіонам, містами (найчастіше обласними центрами і рідше невеликими містами з області, в основному за передмістям) залежить рівень конкуренції в конкретному регіоні, а також від бажаного охоплення (кількість таких регіонів у просування).

Оптимізація під просування інтернет-магазину по всій Україні
21.05.2021

Через активний розвиток поштових сервісів в Україні більшість інтернет-магазинів у найкоротший термін можуть поставити свої товари в будь-який найвіддаленіший куточок країни. Внаслідок чого більшість власників інтернет-магазинів прагнуть просування по всій країні. При цьому такого результату за фактом досягається одиницями із сотень претендентів - не враховуються всі 3 ключові складові охоплення всієї географії!В результаті найчастіше результат досягається лише по окремих областях, в основному по регіону локації бізнесу.

Як не допустити канібалізм ключових слів в оптимізації інтернет-магазину
05.05.2021

Канібалізм ключових слів - це внутрішня конкуренція сторінок сайту в ранжируванні по одних і тих же ключових фразах внаслідок неефективної кластеризації пошукових запитів на сторінках приземлення. Виявиться така проблема може відразу, а може й з часом.

SEO-оптимізація картки товару під максимальне охоплення семантики
23.04.2021

Перед стартом робіт з підбору семантики для картки товару потрібно визначитися, чи варто взагалі акцентувати її на просуванні, тобто оцінити пошуковий попит своїх карток товарів. Попит може бути достатнім чи умовно взагалі жодного. Саме пошуковий попит на конкретний товар визначає якою буде семантика картки товару вашого магазину, чи варто на неї наголошувати в просуванні чи ні - один із базових аспектів стратегії просування інтернет-магазину. Давайте розглянемо це питання на прикладі просування інтернет-магазину взуття.

Подпишитесь на новые статьи