Україна +38
0630303666

ПРОСУВАЄМО САЙТИ,

які роблять гроші

 • 1100+

  просунутих
  за весь час
  сайтів

 • 400+

  просунутих
  інтернет
  магазинів

 • 40+

  клієнтських
  сайтів лідерів
  в своїй галузі

 • 700+

  просунутих
  корпоративних
  сайтів

 • 14

  років досвіду роботи
  на ринках Європи,
  Америка та Азії

наша спеціалізація
 • від 15000 грн.
 • від 4 міс.

Просування сайтів Полтава

Розкрутка сайту в інтернеті Полтава – це дуже поширений запит серед приватних підприємців та власників бізнесу. Пов’язано це з тим, що сьогодні більшість бізнесі представлена в інтернеті, а сайт є не просто візитною карткою бренду, він допомагає залучати нових клієнтів, збільшувати продажі, покращувати репутацію та багато іншого.

 

Веб-ресурс буде дійсно корисним лише у тому випадку, якщо він має нормальну відвідуваність. Для цього необхідно проводити різні роботи, направлені на просування сайту Полтава.

 

Просуватися ресурс може різними методами:

 

 • SEO просування;
 • SMM (розкрутка сайту за допомогою соціальних мереж);
 • Таргетована реклама;
 • Контекстна реклама;
 • Медійна реклама та робота з блогерами.

 

Що таке пошукова оптимізація та просування веб сайтів Полтава?

 

SEO просування – це регулярний процес проведення пошукової оптимізації сайту, вивчення оновлень алгоритмів пошукової системи, оптимізації контенту та посилального просування сайту. Розкрутка сайтів Google в Полтаві будується на декількох основних напрямках:

 

 • Збір пошукових запитів для розуміння попиту користувача і створення всіх необхідних посадкових сторінок для охоплення цього попиту;
 • Технічна оптимізація сайту;
 • Наповнення ресурсу якісним та унікальним контентом (контент повинен бути розрахований у першу чергу на користувачів, а не на пошукові системи);
 • Розміщення зворотних посилань на сторонніх ресурсах (зовнішня оптимізація та збільшення посилальної маси).

 

Основні етапи СЕО просування сайтів Полтава

 

SEO розкрутка сайту Полтава – це комплексний процес, який вимагає послідовного виконання робіт, направлених на покращення позицій в пошуковій видачі. Деякі нюанси можуть змінюватись, в залежності від особливостей конкретного ресурсу, але в цілому етапи залишаються незмінними:

 

 1. Аналіз ніші та конкурентів. Для грамотної розробки стратегії пошукового просування необхідно правильно визначити конкурентів та знайти недоліки веб-ресурсу, що просувається. Аналізується швидкість завантаження сторінок, структура та у цілому зручність використання ресурсу.
 2. Семантичне проектування. Це процес складання семантичного ядра (збору та угруповання ключових слів), розробки структури сайту та складання технічних завдань на написання контенту для внутрішнього розміщення. Основна задача на цьому етапі – визначити ключові фрази, за якими ресурс буде просуватися в пошукових системах.
 3. Аудит сайту. Просування сайтів в Полтаві неможливе без якісного початкового аудиту, аналіз сайту на предмет технічних помилок, відповідності вимогам та рекомендаціям пошукової системи, поведінкових та комерційних факторів. Все це робиться з метою виявлення та виправлення помилок.
 4. Внутрішня оптимізація. Це роботи, які проводяться безпосередньо на сайті. Внутрішня оптимізація ділиться на дві великі групи: технічна та контентна.
 5. Зовнішня оптимізація. Це роботи зі збільшення впізнаваності та цитованості. Іншими словами, головна задача зробити так, щоб посилання на сайт були на якомога більшій кількості ресурсів з гарною репутацією. Це можуть бути різні сайти, каталоги, блоги, форуми.
 6. Моніторинг. Після проведення усіх робіт треба відстежувати позиції сайту, відстежувати помилки та дивитись аналітику. Це допомагає вносити корективи в план розкрутки сайту Полтава.

 

Просування сайту: ціна в Полтаві

 

Розкрутка сайтів в Полтаві – це складна справа, і без великого досвіду та розуміння величезної кількості нюансів навряд чи вдасться суттєво збільшити кількість відвідувань ресурсу. Щоб досягти поставлених цілей, звертайтеся в компанію Seo Solution, яка вже багато років займається просуванням самих різних сайтів. В нашій компанії працює ціла команда фахівців: програмісти, SEO-спеціалісти, SMM-спеціалісти, фахівці з таргетованої та контекстної реклами й так далі.

 

Вартість просування web-ресурсу залежить від обраного тарифу. Ознайомитись з нашими тарифами та отримати комерційну пропозицію ви можете на нашому офіційному сайті.

Рейтинги компанії
Крім бізнесу ми є IT-партнерами
держ. організацій і комунальних підприємств
 • Харківська обласна державна адміністрація
 • Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького
Нас рекомендують
«Барк»
 • «Проведена вашої студією внутрішня оптимізація швидко дала свої результати, але ж саме за внутрішньою оптимізацією стоїть майбутнє СЕО. Приємно, що фахівці Вашої студії це розуміють і роблять акцент саме на цьому.»

  Відповідальна за просування магазину ТМ «Барк», Допринда И.Б.

«Елав»
 • «Дякуємо компанії за швидко і ефективно проведену роботу по нашому сайту. Спочатку планувався редизайн сайту, в процесі роботи було прийнято рішення змінити структуру сайту і адаптувати під різні зовнішні носії, а також вносилися завдання, які не входять до початковий проект з чим успішно впорався наш підрядник.»

  Директор ТОВ «Елав», Сірик А.В.

«Телегруп-Україна»
 • «Фахівці завжди оперативно інформують наших користувачів про майбутні заходи та останні новини. Сподобалося і те, що контент публікується не навмання, а за чітким медіа плану, а інформація завжди цікава і різноманітна.»

  Директор ДП «Телегруп-Україна», Варламовс Роман

CCTV ПОСТ
 • «Фахівці компанії Seo Solution завжди показують високий рівень компетенції і професійний підхід у виконанні робіт по просуванню сайту. Всі поставлені завдання виконуються в найкоротші терміни і на високому рівні. Для співробітників компанії немає нездійсненних завдань.»

  Директор CCTV ПОСТ, Бессарабов А.Д.

«Cлово про здоров'я»
 • «Слід відзначити високий професіоналізм, організованість співробітників компанії, а також оперативність і високу злагодженість командної роботи, готовність швидко реагувати на побажання і вимоги замовника.»

  Шеф-редактор журналу «Cлово про здоров'я», Автономова Н.К.

«Акрополіс»
 • «Хочу висловити подяку компанії Seo Solution за якісно, сумлінно і оперативно виконану роботу! Я повністю задоволений досягнутими результатами і бажаю компанії Seo Solution подальших успіхів і процвітання.»

  Друкарня «Акрополіс», Воронюк В.В.

онлайн-портал
 • «Дуже сподобався індивідуальний підхід та якість виконуваної роботи, яка стала помітною з перших днів. Будучи повністю задоволеним одержаним результатом, без сумнівів, підключив просування сторінки в контакті.»

  Власник інформаційного онлайн-порталу, Савицкий А.И.

«ТАН»
 • «На ринку SEO послуг, дуже складно з першого разу знайти сумлінного партнера, з яким можна довірити просування і розвиток свого бізнесу в мережі. Однак, з упевненістю можемо сказати, що ми прийняли правильне рішення, обравши SeoSolution як SEO-студії.»

  Директор ТОВ «ТАН», Бондарчук А. Л.

Кейси з просування сайтів в ТОП
ПОВНИЙ АНАЛІЗ САЙТУ безкоштовно при запиті комерційної пропозиції
 • Аналіз SEO:

  перелік проблем пошукової
  оптимізації та лінкбілдінгу

 • Технічний аналіз:

  перелік технічних помилок,
  допущених при розробці

Запросити комерційну пропозицію
Валерія
менеджер
Тарифи просування малих і середніх інтернет-магазинів
Тарифи просування великих і багатопрофільних інтернет-магазинів