Україна +38
0630303666

SEO ПРОСУВАННЯ САЙТУ В ТОП У ПРИБАЛТИЦІ: розкрутка сайтів у Google Латвії, Литві та Естонії

 • Тексти для сайту латиською та
  латвійською, естонською мовами
  пишуться проф. перекладачами

 • Працюємо підвищенням репутації
  та з відгуками про вашу компанію
  в Картах Гугл (Google My Business)

 • Із резидентами країн Прибалтики
  працюємо за договором з оплатою
  в євро, доларі, гривні та в крипті

 • від €600
 • від 6 міс.

Основною послугою Seo Solution є СЕО просування. Ми працюємо з малим, середнім та великим бізнесом, орієнтуємося на надання виняткових послуг, результатів та підтримки для наших клієнтів. Середній досвід роботи наших СЕО-фахівців 8 років. Нашу компанію заснували у 2009-му році у Харкові. На сьогоднішній день ми успішно працюємо не лише в країнах Прибалтики, а й по всій Європі, Азії, Америці та Австралії.

Якщо вам потрібно SEO-агентство для розкрутки сайту в Латвії, Литві та Естонії, то ви звернулися за адресою. Ми є провідним SEO-агентством та пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр SEO-послуг. У нас є команда досвідчених та кваліфікованих фахівців з SEO, які добре розуміються на новітніх методах та методах пошукової оптимізації. Ми використовуємо лише білі методи SEO, щоб гарантувати, що наші клієнти отримають найкращі результати SEO.

Ми пропонуємо широкий спектр SEO послуг нашим європейським клієнтам. У нас є команда досвідчених та кваліфікованих фахівців з SEO, які розуміються на новітніх методах аналізу та пошукової оптимізації. Ми використовуємо лише білі методи SEO, щоб гарантувати, що наші клієнти отримають найкращі результати просування.

Всі фактори SEO враховуються відповідно до правил та рекомендацій вебмайстрам від пошукових систем. Які найважливіші фактори SEO? До цих факторів відносяться: вік ресурсу, наповненість контентом, безпека веб-сайту, зручність використання веб-сайту, зручність інтерфейсу, фотографії, які ви використовуєте, зворотні посилання, що ведуть на ваш веб-сайт, ринкова ніша та обсяг семантики сайту, код веб -сайту, ЧПУ URL-адрес, таксономії, пагінація сторінок, структуровані дані та багато іншого.

Що таке SEO? Пошукова оптимізація (SEO просування) сайту в Естонії, Литві та Латвії - це процес покращення видимості сайту в пошукових системах, засіб збільшення кількості та якості трафіку на сайт з пошукових систем, що в результаті призводить до збільшення доходів.

Для чого вам SEO? SEO важливо тому, що воно може допомогти вам залучити більше цільових відвідувачів на сайт, що гарантовано призведе до збільшення обсягу клієнтів та збільшення доходів. Чим вища позиція вашого сайту в результатах пошуку за цільовими запитами, тим більша ймовірність того, що люди перейдуть на ваш сайт.

Скільки коштує SEO? Вартість SEO залежить від низки факторів, включаючи конкурентність вашої галузі, обсяг сторінок вашого веб-сайту та кількість ключових слів у просуванні. Як правило, ми беремо від 600 євро до 2600 євро на місяць за наші послуги.

Чому варто працювати з нами? У нашому SEO-агентстві працює команда досвідчених професіоналів, які зарекомендували себе у наданні допомоги нашим клієнтам у досягненні бажаних результатів. Ми є агентством, орієнтованим на результат, і ми прагнемо допомогти нашим клієнтам досягти їх комерційних цілей.

Результати SEO можуть зайняти деякий час, щоб досягти результатів, але довгострокові переваги варті очікування. SEO - це безперервний процес, і чим більше ви в нього вкладете, тим більше результатів ви досягнете.

ПРОСУВАЄМО САЙТИ,

які роблять гроші

 • 1100+

  просунутих
  за весь час
  сайтів

 • 400+

  просунутих
  інтернет
  магазинів

 • 40+

  клієнтських
  сайтів лідерів
  в своїй галузі

 • 700+

  просунутих
  корпоративних
  сайтів

 • 14

  років досвіду роботи
  на ринках Європи,
  Америка та Азії

Локальне просування відноситься до пошуку компаній і послуг (рідше товарів) у конкретних локаціях (містах та регіонах найчастіше). Для прикладу уявімо локальне просування сайту кав'ярні в Таллінні, Ризі або у Вільнюсі. Люди шукатимуть «хорошу кав'ярню в Таллінні» тощо. — це вкрай цільовий трафік — люди вже знаходяться у вашому регіоні та зацікавлені у продукті чи послузі. Якщо ваш бізнес важко знайти в локальному Google, ви залишите багато цінних клієнтів своїм конкурентам. Для місцевого бізнесу дуже важливо бути поміченим на початку пошукової видачі Google. SEO необхідно всім, особливо компаніям, які хочуть здобути довіру в Інтернеті. Однією з основних переваг ранжирування в Google в порівнянні з іншими маркетинговими каналами, такими як Facebook, є той факт, що люди автоматично вважають компанію ТОП експертом у тематиці. І з цією вірою приходить довіра, а з довірою більше людей віддадуть перевагу саме вам.

 

FAQ з розкрутки сайтів від Seo Solution у Прибалтиці (Латвія, Литва, Естонія)

 

 1. Чи потрібний аудит сайту перед просуванням у країнах Прибалтики?
Коли справа доходить до результатів SEO, дуже важливим є стан сайту та його технічні показники. Іноді навіть нові веб-сайти мають серйозні технічні проблеми, які будуть зафіксовані алгоритмами Google. Щоб зробити все правильно, зафіксувати ключові проблеми, ми можемо безкоштовно перевірити стан вашого сайту при запиті комерційної пропозиції на нашому сайті, заповнивши заявку нижче. Ми вас детально проінформуємо після проведеного аналізу, що надається разом із самою комерційною пропозицією. В основному за підсумками аналізу з урахуванням конкретних завдань просування сайти вимагають деякої модернізації, тому найкраще завжди починати з технічного та SEO-аудиту.

 

 1. Хто реалізує рекомендації із вашого SEO-аудиту?
Рекомендації щодо SEO на реалізація зазвичай надаються розробникам вашого веб-сайту, але найчастіше ми реалізуємо їх самостійно, коли у вас немає зв'язку зі своїми розробниками. Після попереднього узгодження з клієнтом роботи з коригування верстки та коду впроваджуються програмістом або самим оптимізатором, коли реалізація завдань не потребує найвищої кваліфікації.

 

 1. Як довго сайт перебуватиме у ТОПі Google після припинення СЕО?
Утримання ключових слів у ТОП-позиціях Google залежить від конкуренції: якщо конкуренти в ніші не виявляють належної SEO-активності, то ключові слова можуть залишатися в ТОПі навіть через кілька років після припинення робіт. Однак, щоб мати стабільні позиції ключових слів в більш-менш конкурентному середовищі необхідно регулярно працювати з розвитком сайту та його цитованістю.

 

 1. Яка ціна на SEO просування сайту в Латвії, Литві та Естонії?
Ціна розкручування в країнах Прибалтики, як і в Україні, Казахстані чи Великобританії завжди залежить від кількох факторів. Основними ціноутворюючими факторами є: технічний і контентний стан сайту, історія SEO сайту та профілю, а також конкуренція в регіоні просування та галузева специфіка. Ціна пошукової оптимізації та розкрутки може бути від 600 до 2600 євро на місяць у середньому залежно від вищезазначеного та від поставлених цілей.
ПОВНИЙ АНАЛІЗ САЙТУ безкоштовно при запиті комерційної пропозиції
 • Аналіз SEO:

  перелік проблем пошукової
  оптимізації та лінкбілдингу

 • Технічний аналіз:

  перелік технічних помилок,
  допущених під час розробки

Запросити комерційну пропозицію
Валерія
менеджер
Тарифи просування малих та середніх інтернет-магазинів
 • «Економний» від €790
  від 12 міс.
  для починаючих магазинів
  неконкурентної тематики
  • просування від 1200 фраз
   12 міс. за першими 1200 фразами
  • виведення в ТОП від 10 категорій каталогу
   (від 60 семантичних груп)
  • наповнення контентом від 180.000 симв.
  Вибрати
 • «Стандартний» від €1090
  від 9 міс.
  для починаючих магазинів
  конкурентної тематики
  • просування від 2000 фраз
   9 міс. за першими 1200 фразами
  • виведення в ТОП від 20 категорій каталогу
   (від 100 семантичних груп)
  • наповнення контентом від 300.000 симв.
  Вибрати
 • «Продвинутий» від €1490
  від 6 міс.
  для націлених на лідерство
  магазинів конкурентної тематики
  • просування від 3000 фраз
   6 міс. за першими 1200 фразами
  • виведення в ТОП від 30 категорій каталогу
   (від 150 семантичних груп)
  • наповнення контентом від 450.000 симв.
  Вибрати