Україна +38
0630303666
Підпишіться на нові статті

ТОП-5 документальних фільмів про геніальних бізнесменів

4.9 из 5 на основе 12 оценок
19.04.2019

Незважаючи на те, що кінематограф більшою мірою розважає глядачів захоплюючими сюжетами та неординарними персонажами, існує чимало кінострічок, здатних навчити чогось нового та корисного. Це не лише уроки того, як потрібно змінити своє життя, а й методики для створення масштабної бізнес імперії. Чи вважаєте, що це неможливо? У такому разі представляємо вам ТОП-5 документальних фільмів про геніальних бізнесменів, які одного разу змінили не лише своє життя, а й життя мільйонів людей у всьому світі!

«Стів Джобс: Хіпі на мільярд доларів», 2011

Два ентузіасти Стів Джобс і Стів Возняк, створюючи компанію Apple, навіть не підозрювали, яким виявиться їхнє дітище вже через два десятки років. Глядачам вдасться дізнатися про життєвий шлях Стіва Джобса та його креативні ідеї, поки той обіймав посаду керівника компанії. Оповідачем виступає його давній друг Стів Возняк.

Кінострічка «Стів Джобс: Хіпі на мільярд доларів» покаже глядачам зовсім інший бік відомого творця компанії Apple, ніж розповідалося в засобах масової інформації. Не слід вважати, що успішні бренди створюються виключно діловими людьми з величезним багажем знань. Іноді досить просто бути і не боятися йти на нові експерименти, щоб довести колишні ідеї до досконалості.

«Уоррен Баффет»

Не обов'язково щодня читати журнал Forbes, щоб знати ім'я Уоррена Баффета. Це один із найбагатших і найуспішніших людей світу, який заробив свій стан на інвестиціях у ті чи інші проекти. Його підхід є атиповим для свого бізнес-середовища, але саме цим він і зміг заробити свій стан.

Документальний кінофільм «Уоррен Баффет» покаже глядачам мільярдера Баффета з іншого боку, де він зустрічається з різними людьми в усьому світі, слухає їхні історії та намагається допомогти в міру своїх можливостей, помітивши бізнес потенціал.

«Білл Гейтс: Як дивак змінив світ»

Компанія Microsoft добре знайома абсолютно кожній людині, хто бодай раз бачив комп'ютер. Її творцем є Білл Гейтс, який заробив багатомільярдний статки на своєму дітищі. Але там було далеко не завжди. Його життєвий шлях складався з злетів і падінь, проте Білл відчайдушно хотів змінити наш світ, що, зрештою, у нього вийшло.

Кінострічка «Білл Гейтс: Як дивак змінив світ» буде цікава всім представникам бізнесу, які збираються відкрити свою справу, але з якихось причин відкладають це рішення. Подивившись на Гейтса і те, як еволюціонував його проект протягом десятків років, ви напевно отримаєте порцію натхнення та рішучості.

«Хлопчики Google»

Пошуковий сервіс Google починався як сміливий експеримент двох друзів – Ларрі Пейджа та Сергія Бріна. Сьогодні цей проект охоплює багато сфер життя простих громадян, адже ми щодня потребуємо відповіді на цілий кластер питань! Хочете знати, як усе починалося? Думаєте, що Google спочатку приречений на успіх? Кінострічка «Хлопчики Google» покаже глядачам найпопулярнішу пошукову систему зсередини, де знайшлося місце не лише для перемог, а й для поразок.

«Форд: Людина та машина»

Напевно, ви чули про вираз «американська мрія». Багато американців йдуть до неї все життя, але безрезультатно, а інші, навпаки, досягають суттєвих результатів досить швидко. Серед останніх був Генрі Форд, відомий як автомобільний король. Форд ставив собі амбітні завдання, яких інші відмовлялися. Саме тому його спрага створювати щось нове і приголомшливе в автопромі призвела до світової слави та великого фінансового стану.

Кінофільм «Форд: Людина та машина» поділиться цікавими фактами про життя та діяльність Генрі. Якісь дії Форда були помилковими, якісь вкрай успішними – його кар'єра, як і музична композиція, складалася з білих та чорних смуг. Лише у дуеті ці компоненти змогли зробити його таким, яким його знає весь світ.

Подпишитесь на новые статьи