Харьков (057)
78-00-333
меню

створюємо та просуваємо

сайти, які роблять гроші

наша спеціалізація
ПОВНИЙ АНАЛІЗ СТАНУ САЙТУ отримати безкоштовно при запиті комерційної пропозиції
 • Аналіз SEO:

  перелік проблем пошукової
  оптимізації та лінкбілдінгу

 • Технічний аналіз:

  перелік технічних помилок,
  допущених при розробці

 • Аналіз usability:

  перелік юзабіліті рекомендацій
  на базі конкурентного аналізу

КОМПЛЕКСНЕ ПРОСУВАННЯ БІЗНЕСУ В КРИЗУ: економте на комплексі необхідного мінімуму послуг з онлайн-просування
 • Пошукове просування сайту в
  ТОП Google в Україні за списком
  утвержденниз фраз + 200% в рік
  в комплексі економніше

  від 10000 7500 грн. у місяць
 • Просування в популярних
  соціальних мережах і/або
  таргетована реклама
  в комплексі економніше

  від 3000 2000 грн. у місяць
 • Контекстна реклама в пошуку
  і/або в Медійній мережі,
  ремаркетинг, Merchant Center
  в комплексі економніше

  від 4000 2000 грн. у місяць
 • від 7500 грн.
 • від 4 міс.

Останні роки Івано Франківськ показує суттєві темпи розвитку IT проектів. Очевидно, що для популяризації подібних бізнес ідей потрібно розкрутка сайту інтернет магазину Івано-Франківськ , що проводиться справжніми фахівцями. Дана послуга включає в себе ретельну аналітику, юзабіліті аудити, контекстну рекламу і соціальний маркетинг. Довіряючи роботу веб-фахівцям з компанії Seo Solution, можна впевнено покладатися на досягнення бажаного результату для початку зростання свого бізнес проекту.

 

Наше пошукове просування сайту в Google Івано-Франківськ виконується на спеціальних умовах, де на першому місці присутній якісна розкрутка інтернет сайту. Щоб закріпити отримані досягнення і усунути дрібні недоліки, проводиться детальна аналітика + аудит. Правильно задіявши кожен з цих елементів, вийде грамотно скористатися можливостями інтернет сайту для його якнайшвидшого потрапляння в ТОП пошукових систем з подальшим закріпленням позицій. Наша SEO оптимізація і розкрутка сайтів Івано-Франківськ вже допомогла десяткам представникам малого та середнього бізнесу.

 

Комплексне просування інтернет ресурсу в Івано Франківську проходить наступним чином:

 

 1. Формування семантичного ядра (список продають пошукових словосполучень), вибудовування стратегії подальшого просування інтернет сайту. Коли користувач шукає інформацію, що цікавить, він вдається до цілого ряду пошукових фраз. Лише за допомогою талановитого фахівця вдасться визначити перелік найефективніших фраз, порівнюючи вартість просування / якість з ухилом на покупку товарів, послуг. Залежно від обраної тактики просування інтернет ресурсу (трафіковий просування, просування в ТОП і ін.), Підбирається методика створення семантичного ядра.
 2. Оптимізація сайту та аудит проводиться з прицілом на сторінки входження, що вважаються по праву ключовим елементом під час виконання просування сайту. Чим якісніше відбувається оптимізація і аудит, тим більше інтернет ресурс буде відповідати вимогам пошукових систем. Крім цього, комплексний аудит дозволить усунути виниклі помилки, допущені при проведенні оптимізації.
 3. Наше комплексне просування сайтів Івано-Франківськ проходить з урахуванням нарощування зовнішнього посилального профілю. Завжди залишається простір для внесення коригувань. З огляду на регулярні оновлення пошукових алгоритмів, подальша розкрутка повинна проводитися досвідченим майстром, який використовує актуальні методики просування. Будь-які недоліки, бажання прискорити процес або схитрувати призводять до появи санкцій з боку пошукових систем. Як правило, до цього вдаються новачки.

 

Відмовтеся від ледь помітного руху інтернет проекту і переключіться на турбо режим, вибираючи компанію Seo Solution для комплексного просування. По завершенню всіх обраних робіт, темпи розвитку Вашого бізнес проекту буде складно ігнорувати!

Крім бізнесу ми є IT-партнерами
держ. організацій і комунальних підприємств
 • Харківська обласна державна адміністрація
 • Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького
FAQ (часті питання)
 • Що входить у вартість просування сайту?
  В рамках просування сайту крім пошукової оптимізації та бюджету на посилання входить впровадження SEO-аудиту та наповнення сайту контентом від 100000 симв., а також просування компанії в Google My Business (в мапах).
 • Які є гарантії щодо просування сайту?
  Гарантуємо виконання всього обсягу робіт, зазначеного в договорі. Несемо фінансову відповідальність за невиведення в термін, компенсуємо оплату пропорційно різниці між фактичним виведенням і 66%, зафіксованими в договорі.
 • Які роботи проводяться по просуванню сайту?
  1. Аналізуємо сайти конкурентів для реалізації оптимальної стратегії просування.
  2. Налаштовуємо Google Analytics і систематично моніторимо результативність просування.
  3. Проводимо аналіз технічних проблем сайту і вносимо виправлення, модернізуємо сайт.
  4. Просуваємо локальний бізнес в Мапах Google, формуємо позитивний імідж компанії.
  5. Сегментуємо семантичне ядро для просування сайту по максимуму продаючих фраз.
  6. Оптимізуємо структуру і посадочні сторінки сайту під пошукове просування.
  7. Систематично наповнюємо сайт контентом, оптимізованим під НЧ і СЧ запити (розширюємо СЯ).
  8. Оптимізуємо контент: розмітка текстів, заголовки h1-h6, метатеги title і description, alt зображень.
  9. Оптимізуємо мікророзмітки для підвищення клікабельності (CTR) у видачі Google.
  10. Аналізуємо кількість посилань сайту і систематично нарощуємо якісними посиланнями.
  11. Аналізуємо юзабіліті і покращуємо поведінкові фактори сайту, підвищуємо конверсію.
  12. Пропонуємо і впроваджуємо оптимізацію швидкості сайту, адаптації під мобільні пристрої.
  13. Систематично впроваджуємо актуальні технології пошукового просування сайту.
 • Які реальні терміни просування сайту?
  За третини базових пошукових запитів сайт просувається в ТОП протягом перших 4 місяців, результат подвоюється в середньому за 9 місяців і 75-100% досягається за рік роботи. Далі семантичне ядро сайту подвоюємо щорічно.
 • У чому перевага комплексного просування?
  В рамках нашого комплексного просування SMM (Facebook і Instagram), таргетована реклама в соціальних мережах і контекстна реклама в Google проводяться в половину вартості, що дозволяє вам економити до 50% загальної вартості.
 • Ваші варіанти просування сайту?
  • Просування інтернет-магазину
  • Класичне просування сайту
  • Посторінкове просування сайту
Нас рекомендують

INK «Чорнило»

 • «Ми ресторан INK «Чорнило» просуваємо свій сайт у Seo Solution не так давно. За цей короткий період ми побачили заінтересованнность в досягненні результатів, компетентність співробітників компанії і уважність до деталей. Оперативне вирішення проблеми стоїть біля хлопців на першому місці.»

  Директор ресторану INK «Чорнило», Євтух І.М.

«Елав»

 • «Дякуємо компанії за швидко і ефективно проведену роботу по нашому сайту. Спочатку планувався редизайн сайту, в процесі роботи було прийнято рішення змінити структуру сайту і адаптувати під різні зовнішні носії, а також вносилися завдання, які не входять до початковий проект з чим успішно впорався наш підрядник.»

  Директор ТОВ «Елав», Сірик А.В.

«Укртранссигнал»

 • «Хочемо подякувати компанії «Seo Solution» за якісний підхід до клієнта, оперативність у діях, високий рівень професіоналізму та гібкость.Будем продовжувати співпрацю і розвивати наші відносини.»

  Директор ТОВ «Укртранссигнал», Шнуров Н.А.

«Телегруп-Україна»

 • «Фахівці завжди оперативно інформують наших користувачів про майбутні заходи та останні новини. Сподобалося і те, що контент публікується не навмання, а за чітким медіа плану, а інформація завжди цікава і різноманітна.»

  Директор ДП «Телегруп-Україна», Варламовс Роман

CCTV ПОСТ

 • «Фахівці компанії Seo Solution завжди показують високий рівень компетенції і професійний підхід у виконанні робіт по просуванню сайту. Всі поставлені завдання виконуються в найкоротші терміни і на високому рівні. Для співробітників компанії немає нездійсненних завдань.»

  Директор CCTV ПОСТ, Бессарабов А.Д.

ФОП

 • «Співпрацюю з Seo Solution не так давно, але враження склалися виключно позитивні.
  Є впевненість в тому, що ми досягнемо поставлених завдань, а що теж не маловажний фактор.»

  ФОП, Петренко Р.Ю.

«Cлово про здоров'я»

 • «Слід відзначити високий професіоналізм, організованість співробітників компанії, а також оперативність і високу злагодженість командної роботи, готовність швидко реагувати на побажання і вимоги замовника.»

  Шеф-редактор журналу «Cлово про здоров'я», Автономова Н.К.

«Акрополіс»

 • «Хочу висловити подяку компанії Seo Solution за якісно, сумлінно і оперативно виконану роботу! Я повністю задоволений досягнутими результатами і бажаю компанії Seo Solution подальших успіхів і процвітання.»

  Друкарня «Акрополіс», Воронюк В.В.

онлайн-портал

 • «Очень понравился индивидуальный подход и качество выполняемой работы, которая стала заметна с первых дней. Будучи полностью довольным полученным результатом, без сомнений, подключил продвижение страницы в контакте.»

  Владелец информационного онлайн-портала, Савицкий А.И.

«ТАН»

 • «На ринку SEO послуг, де відсутні будь-які гарантії, дуже складно з першого разу знайти сумлінного партнера, з яким можна довірити просування і розвиток свого бізнесу в мережі. Однак, з упевненістю можемо сказати, що ми прийняли правильне рішення, обравши SeoSolution як SEO-студії.»

  Директор ТОВ «ТАН», Бондарчук А. Л.

Італпарк

 • «Професійне ставлення до справи, дійсна зацікавленість в результаті, гнучкий і клієнтоорієнтований підхід до роботи - це Seo Solution.
  Рекомендуємо компанію Seo Solution як високопрофесійного, відповідального і надійного партнера.»

  Директор ТОВ «Італпарк», Москаленко А.В.

Золотарь

 • «Співпраця з Seo Solution перевершило всі наші очікування, оскільки компанія виконала набагато більше, ніж обмовлялося при укладенні договору.»

  Керівник відділу PR і реклами, Золотарь Л.Ю.

«Барк»

 • «Проведена вашої студією внутрішня оптимізація швидко дала свої результати, але ж саме за внутрішньою оптимізацією стоїть майбутнє СЕО. Приємно, що фахівці Вашої студії це розуміють і роблять акцент саме на цьому.»

  Відповідальна за просування сайту ТМ «Барк», Допринда И.Б.

«ББ Яхтинг»

 • «Ввічливий персонал, перевиконання взятих на себе зобов'язань, оперативна технічна підтримка, безліч приємних безкоштовних сервісів, консультації, постійний зв'язок з відповідальним керівником проекту - це далеко не повний список переваг роботи з Seo Solution.»

  Директор ТОВ «ББ Яхтинг», Бродовский Б.К.

«Phonetix»

 • «У Seo Solution звернувся за рекомендацією і не пошкодував. Всі взяті зобов'язання були виконані раніше терміну.
  Хочеться відзначити високу якість сервісу, чуйний і доброзичливий персонал завжди максимально оперативно відповідає на поставлені питання і реагує на побажання.»

  Директор ИП «Phonetix» (Казахстан), Мирзоев Г.Э.

«Карент»

 • «Висока якість сервісу, зручна система звітності за допомогою особистого кабінету клієнта і професійний підхід співробітників компанії до всіх питань просування мого сайту вселяє впевненість в тому, що наша співпраця триватиме не один рік і буде більш ніж вигідним.»

  Комерційний директор ТОВ «Карент» (Казахстан), Грисенко А.Н.

«ЕМГ»

 • «За весь період нашої роботи кількість звернень через Інтернет значно зроста, так як протягом всього цього часу ми знаходимося на перших місцях в пошуковій системі.
  З фахівцями Seo Solution приємно працювати. Вони оперативно готові вирішити виникаючі питання і проблеми з сайтом.»

  Директор ТОВ «ЕМГ», Пономаренко Ю.А.

«Лихачовська меблева фабрика»

 • «Завдяки зусиллям команди Seo Solution наша популярність в мережі зростає, ми освоюємо все нові ринки навіть за межами України.»

  Директор ТОВ «Лихачовська меблева фабрика», Бережний О.М.

«ПростоДАР»

 • «Саме завдяки Вам ми змогли в намічені терміни досягти якісного просування в ТОП-3 пошукових систем, що забезпечило нам гарантований і такий бажаний фінансовий дохід.»

  Директор магазину «ПростоДАР», Олександр Дзюба

«Vistudio»

 • «Всі домовленості були виконані в строк. Приємно мати справу зі справжніми професіоналами.
  Оптимізація і просування в топ істотно збільшили число відвідувачів і сприяли припливу клієнтів для нашої школи візажу. До роботи компанії у мене немає жодних претензій - всі побажання були враховані, а результат навіть перевершив очікування.»

  Керівник школи візажу «Vistudio», Вікторія Остренко

Кейси з просування сайтів в ТОП Івано-Франківськ

Електронні сигарети

 • Електронні сигарети
  в 2 рази
  збільшений пошуковий трафік
  в 2 рази
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 5 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 35 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Техніка та обладнання

 • Техніка та обладнання
  в 190 разів
  збільшений пошуковий трафік
  в 770 разів
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 110 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 12,5 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Лікування наркоманії

 • Лікування наркоманії
  в 2,5 рази
  збільшений пошуковий трафік
  в 2 рази
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 6 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 5 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Будматеріали

 • Будматеріали
  в 310 разів
  збільшений пошуковий трафік
  в 270 разів
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 200 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 4 рази
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Солярії

 • Солярії
  в 7 разів
  збільшений пошуковий трафік
  в 6,5 разів
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 6,5 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 15,5 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Біжутерія

 • Біжутерія
  в 3 рази
  збільшений пошуковий трафік
  в 3 рази
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 25 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 35 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Сумки та аксесуари

 • Сумки та аксесуари
  в 62 рази
  збільшений пошуковий трафік
  в 42 рази
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 700 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 12 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Домашній персонал

 • Домашній персонал
  в 9 разів
  збільшений пошуковий трафік
  в 3,5 рази
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 22,5 рази
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 3 рази
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Ювелірні вироби

 • Ювелірні вироби
  в 320 разів
  збільшений пошуковий трафік
  в 230 разів
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 240 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 4 рази
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Лічильники

 • Лічильники
  в 172 рази
  збільшений пошуковий трафік
  в 87 разів
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 190 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 8,5 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом
Розвиваємо онлайн-бізнес в категоріях
Мебель и интерьер
 • Меблі та інтер'єр

 • Автомастила та автокосметика

 • Турагенції

 • Готелі

 • КаБаРе та розваги

 • Естетика та краса

 • Спорт та здоров'я

 • Побутова техніка та електроніка

 • Одяг та взуття

 • Промислові підприємства

 • Виробництво обладнання

 • Мото та водна техніка

 • Проф. техніка та комплектуючі

 • Журнали та друкарні

 • Домашній текстиль та тканини

 • Товари для дітей

 • Медичні заклади

 • Оренда та продаж нерухомості

 • Провайдери та дата-центри

 • Транспортні послуги

 • Ювелірні вироби

 • Стоматології

 • Юридичні послуги

 • Архітектура та дизайн

 • Курси та навчання

 • Продукти харчування та напої

Отримати знижку
Запросити комерційну пропозицію
Валерія
менеджер
Рейтинги компанії