Харьков (057)
78-00-333
меню

створюємо та просуваємо

сайти, які роблять гроші

наша спеціалізація
Основні гарантії, закріплені в договорі з просування сайту
КОМПЛЕКСНЕ ПРОСУВАННЯ БІЗНЕСУ В КРИЗУ: економте на комплексі необхідного мінімуму послуг з онлайн-просування
 • Пошукове просування сайту в
  ТОП Google в Україні за списком
  утвержденниз фраз + 200% в рік
  в комплексі економніше

  від 10000 7500 грн. у місяць
 • Просування в популярних
  соціальних мережах і/або
  таргетована реклама
  в комплексі економніше

  від 3000 1500 грн. у місяць
 • Контекстна реклама в пошуку
  і/або в Медійній мережі,
  ремаркетинг, Merchant Center
  в комплексі економніше

  від 3000 1500 грн. у місяць
Ми заощадили на собівартості, щоб ви не економили на якості!
Налагодивши віддалену роботу більшості персоналу
ми заощадили на його забезпеченні
Налагодивши віддалену роботу більшості персоналу
ми заощадили на оренді офісів
 • від 6000 грн.
 • від 4 міс.

Львів підкуповує не тільки чарівними курортами, але також активно розвиваються IT. Для реалізації найбільш амбіційних бізнес проектів буде потрібно SEO просування сайту Львів , що дає очевидний приріст до впізнаваності інтернет ресурсу на просторах всесвітньої павутини. Щоб подвоїти очікувані результати, рекомендується провести usability аудити, аналітику, розробити контекстну рекламу і зайнятися соціальними маркетингом. Кожен з таких інструментів принесе істотну користь вашому проекту, якщо за роботу візьметься компанія Seo Solution.


Пропонована нами розкрутка сайтів Львів реалізується на спеціальних умовах, де головна роль відводиться комплексному просуванню і оптимізації інтернет ресурсу, а грамотна аналітика разом з всеосяжним аудитом стане лише приємним доповненням, дозволяючи використовувати кожен елемент свого інтернет сайту на 100%. Даний пакет послуг здатний ідеально підійти для вирішення питань розкрутки малого і середнього бізнесу, який розпочав свою переможну ходу по веб-простору.


Якісна розкрутка сайту інтернет магазину Львів включає в себе наступні роботи:


 1. Складання семантичного ядра (перелік продають пошукових фраз), визначення стратегії подальшого просування. При пошуку необхідної інформації користувачі вдаються до різних пошукових запитах, тому за допомогою досвідченого веб-фахівця вийде визначити найбільш ефективні фрази, враховуючи вартість просування / якість (орієнтир на замовлення послуг, товарів). Семантичне ядро ​​складається з орієнтиром на обрану стратегію просування сайту (трафіковий просування, просування в ТОП і ін.).
 2. Оптимізація інтернет сайту + аудит проводиться з оглядкою на сторінки входження, є важливим елементом при виконанні розкрутки ресурсу. Якісно проведений аудит + оптимізація дозволяє виявити повний перелік вимог, висунутих сайту пошуковими системами, а також виправити помилки в ході проведеної оптимізації.
 3. Комплексне СЕО просування сайтів Львів , покладаючись на нарощування зовнішнього посилального профілю з подальшими коректуваннями при необхідності. Оскільки пошукові системи періодично оновлюють алгоритми пошуку, принципово важливо задіяти найбільш актуальні способи просування, з чим може впоратися далеко не кожен фахівець. Веб-майстер повинен розуміти, що один невірний дія може спричинити за собою серйозні санкції від пошукових систем, які побачать занадто стрімке або повне помилок нарощування маси. Таке завдання краще доручити тільки справжньому професіоналу або досвідченій команді, власноруч не втручаючись в даний процес.


Якщо Ваш інтернет проект тільки починає свій шлях, тоді нехай він буде успішним і прогресуючим, для чого потрібно тільки звернутися в компанію Seo Solution. Послуги якісного просування інтернет проекту & ndash; реальний шанс отримати загальну популярність на просторах інтернету!

FAQ (частые вопросы)
 • Що входить у вартість просування сайту?
  В рамках просування сайту крім пошукової оптимізацією і посилального просування сайту без додаткової плати впроваджуємо технічні рекомендації по SEO-аудиту та наповнюємо сайт контентом від 120.000 симв., А також просуваємо компанію в Google My Business (в картах) і пишемо позитивні відгуки.
 • Які є гарантії щодо просування сайту?
  Гарантуємо виконання всіх робіт, зазначених в договорі. Несемо фінансову відповідальність за невиведення в термін від 75% пошукових фраз - компенсуємо оплату за просування пропорційно різниці між фактичним% виводу і 75%, зафіксованими в договорі.
 • Які роботи проводяться по просуванню сайту?
  1. Аналізуємо сайти конкурентів для реалізації оптимальної стратегії просування.
  2. Налаштовуємо систему аналітики Google і систематично моніторимо результативність просування.
  3. Проводимо аналіз технічних проблем сайту відповідно до вимог Google.
  4. Пропонуємо і впроваджуємо оптимізацію швидкості сайту, адаптації під мобільні пристрої.
  5. Просуваємо локальний бізнес в Картах Google, формуємо позитивний імідж компанії.
  6. Сегментуємо семантичне ядро для просування сайту по максимуму продають фраз.
  7. Оптимізуємо структуру і посадочні сторінки сайту під пошукове просування.
  8. Систематично наповнюємо сайт контентом, оптимізованим під НЧ і СЧ запити (розширюємо СЯ).
  9. Оптимізуємо контент: розмітка текстів, заголовки h1-h6, метатеги title і description, alt зображень.
  10. Оптимізуємо мікророзмітки для підвищення клікабельності (CTR) у видачі Google.
  11. Аналізуємо кількість посилань сайту і систематично нарощуємо якісними посиланнями.
  12. Аналізуємо юзабіліті і покращуємо поведінкові фактори сайту, підвищуємо конверсію.
  13. Систематично впроваджуємо актуальні технології пошукового просування сайту.
 • Які реальні терміни просування сайту?
  За 40% пошукових запитів сайт просувається в ТОП протягом перших 4 місяців, 60% досягаються за 6 місяців і 75-100% за рік роботи. Далі реалізується програма розвитку сайту, тобто щорічно семантичне ядро сайту в ТОП подвоюється, постійно підтримується висновок від 75%.
 • У чому перевага комплексного просування?
  В рамках нашого комплексного просування SMM (просування в Facebook і Instagram), таргетована реклама в соціальних мережах і контекстна реклама проводяться за 15% вартості просування сайту, що дозволяє вам економити до 50% загальної вартості.
 • Ваші варіанти просування сайту?
  • Класичне просування сайту з оплатою за ТОП
  • Постраничное просування сайту з оплатою за роботу
  • Класична розкрутка товарів сайту магазину
  • Розкрутка сайту магазину з оплатою за Ліди
Нас рекомендують

INK «Чорнило»

 • «Ми ресторан INK «Чорнило» просуваємо свій сайт у Seo Solution не так давно. За цей короткий період ми побачили заінтересованнность в досягненні результатів, компетентність співробітників компанії і уважність до деталей. Оперативне вирішення проблеми стоїть біля хлопців на першому місці.»

  Директор ресторану INK «Чорнило», Євтух І.М.

«Елав»

 • «Дякуємо компанії за швидко і ефективно проведену роботу по нашому сайту. Спочатку планувався редизайн сайту, в процесі роботи було прийнято рішення змінити структуру сайту і адаптувати під різні зовнішні носії, а також вносилися завдання, які не входять до початковий проект з чим успішно впорався наш підрядник.»

  Директор ТОВ «Елав», Сірик А.В.

«Укртранссигнал»

 • «Хочемо подякувати компанії «Seo Solution» за якісний підхід до клієнта, оперативність у діях, високий рівень професіоналізму та гібкость.Будем продовжувати співпрацю і розвивати наші відносини.»

  Директор ТОВ «Укртранссигнал», Шнуров Н.А.

«Телегруп-Україна»

 • «Фахівці завжди оперативно інформують наших користувачів про майбутні заходи та останні новини. Сподобалося і те, що контент публікується не навмання, а за чітким медіа плану, а інформація завжди цікава і різноманітна.»

  Директор ДП «Телегруп-Україна», Варламовс Роман

CCTV ПОСТ

 • «Фахівці компанії Seo Solution завжди показують високий рівень компетенції і професійний підхід у виконанні робіт по просуванню сайту. Всі поставлені завдання виконуються в найкоротші терміни і на високому рівні. Для співробітників компанії немає нездійсненних завдань.»

  Директор CCTV ПОСТ, Бессарабов А.Д.

ФОП

 • «Співпрацюю з Seo Solution не так давно, але враження склалися виключно позитивні.
  Є впевненість в тому, що ми досягнемо поставлених завдань, а що теж не маловажний фактор.»

  ФОП, Петренко Р.Ю.

«Cлово про здоров'я»

 • «Слід відзначити високий професіоналізм, організованість співробітників компанії, а також оперативність і високу злагодженість командної роботи, готовність швидко реагувати на побажання і вимоги замовника.»

  Шеф-редактор журналу «Cлово про здоров'я», Автономова Н.К.

«Акрополіс»

 • «Хочу висловити подяку компанії Seo Solution за якісно, сумлінно і оперативно виконану роботу! Я повністю задоволений досягнутими результатами і бажаю компанії Seo Solution подальших успіхів і процвітання.»

  Друкарня «Акрополіс», Воронюк В.В.

онлайн-портал

 • «Очень понравился индивидуальный подход и качество выполняемой работы, которая стала заметна с первых дней. Будучи полностью довольным полученным результатом, без сомнений, подключил продвижение страницы в контакте.»

  Владелец информационного онлайн-портала, Савицкий А.И.

«ТАН»

 • «На ринку SEO послуг, де відсутні будь-які гарантії, дуже складно з першого разу знайти сумлінного партнера, з яким можна довірити просування і розвиток свого бізнесу в мережі. Однак, з упевненістю можемо сказати, що ми прийняли правильне рішення, обравши SeoSolution як SEO-студії.»

  Директор ТОВ «ТАН», Бондарчук А. Л.

Італпарк

 • «Професійне ставлення до справи, дійсна зацікавленість в результаті, гнучкий і клієнтоорієнтований підхід до роботи - це Seo Solution.
  Рекомендуємо компанію Seo Solution як високопрофесійного, відповідального і надійного партнера.»

  Директор ТОВ «Італпарк», Москаленко А.В.

Золотарь

 • «Співпраця з Seo Solution перевершило всі наші очікування, оскільки компанія виконала набагато більше, ніж обмовлялося при укладенні договору.»

  Керівник відділу PR і реклами, Золотарь Л.Ю.

«Барк»

 • «Проведена вашої студією внутрішня оптимізація швидко дала свої результати, але ж саме за внутрішньою оптимізацією стоїть майбутнє СЕО. Приємно, що фахівці Вашої студії це розуміють і роблять акцент саме на цьому.»

  Відповідальна за просування сайту ТМ «Барк», Допринда И.Б.

«ББ Яхтинг»

 • «Ввічливий персонал, перевиконання взятих на себе зобов'язань, оперативна технічна підтримка, безліч приємних безкоштовних сервісів, консультації, постійний зв'язок з відповідальним керівником проекту - це далеко не повний список переваг роботи з Seo Solution.»

  Директор ТОВ «ББ Яхтинг», Бродовский Б.К.

«Phonetix»

 • «У Seo Solution звернувся за рекомендацією і не пошкодував. Всі взяті зобов'язання були виконані раніше терміну.
  Хочеться відзначити високу якість сервісу, чуйний і доброзичливий персонал завжди максимально оперативно відповідає на поставлені питання і реагує на побажання.»

  Директор ИП «Phonetix» (Казахстан), Мирзоев Г.Э.

«Карент»

 • «Висока якість сервісу, зручна система звітності за допомогою особистого кабінету клієнта і професійний підхід співробітників компанії до всіх питань просування мого сайту вселяє впевненість в тому, що наша співпраця триватиме не один рік і буде більш ніж вигідним.»

  Комерційний директор ТОВ «Карент» (Казахстан), Грисенко А.Н.

«ЕМГ»

 • «За весь період нашої роботи кількість звернень через Інтернет значно зроста, так як протягом всього цього часу ми знаходимося на перших місцях в пошуковій системі.
  З фахівцями Seo Solution приємно працювати. Вони оперативно готові вирішити виникаючі питання і проблеми з сайтом.»

  Директор ТОВ «ЕМГ», Пономаренко Ю.А.

«Лихачовська меблева фабрика»

 • «Завдяки зусиллям команди Seo Solution наша популярність в мережі зростає, ми освоюємо все нові ринки навіть за межами України.»

  Директор ТОВ «Лихачовська меблева фабрика», Бережний О.М.

«ПростоДАР»

 • «Саме завдяки Вам ми змогли в намічені терміни досягти якісного просування в ТОП-3 пошукових систем, що забезпечило нам гарантований і такий бажаний фінансовий дохід.»

  Директор магазину «ПростоДАР», Олександр Дзюба

«Vistudio»

 • «Всі домовленості були виконані в строк. Приємно мати справу зі справжніми професіоналами.
  Оптимізація і просування в топ істотно збільшили число відвідувачів і сприяли припливу клієнтів для нашої школи візажу. До роботи компанії у мене немає жодних претензій - всі побажання були враховані, а результат навіть перевершив очікування.»

  Керівник школи візажу «Vistudio», Вікторія Остренко

Кейси з просування сайтів в ТОП Львiв

Електронні сигарети

 • Електронні сигарети
  в 2 рази
  збільшений пошуковий трафік
  в 2 рази
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 5 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 35 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Техніка та обладнання

 • Техніка та обладнання
  в 190 разів
  збільшений пошуковий трафік
  в 770 разів
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 110 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 12,5 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Лікування наркоманії

 • Лікування наркоманії
  в 2,5 рази
  збільшений пошуковий трафік
  в 2 рази
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 6 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 5 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Будматеріали

 • Будматеріали
  в 310 разів
  збільшений пошуковий трафік
  в 270 разів
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 200 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 4 рази
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Солярії

 • Солярії
  в 7 разів
  збільшений пошуковий трафік
  в 6,5 разів
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 6,5 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 15,5 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Біжутерія

 • Біжутерія
  в 3 рази
  збільшений пошуковий трафік
  в 3 рази
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 25 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 35 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Сумки та аксесуари

 • Сумки та аксесуари
  в 62 рази
  збільшений пошуковий трафік
  в 42 рази
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 700 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 12 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Домашній персонал

 • Домашній персонал
  в 9 разів
  збільшений пошуковий трафік
  в 3,5 рази
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 22,5 рази
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 3 рази
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Ювелірні вироби

 • Ювелірні вироби
  в 320 разів
  збільшений пошуковий трафік
  в 230 разів
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 240 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 4 рази
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом

Лічильники

 • Лічильники
  в 172 рази
  збільшений пошуковий трафік
  в 87 разів
  збільшена кількість нових відвідувачів
  в 190 разів
  збільшена кількість запитів в ТОП
  в 8,5 разів
  збільшена кількість виведених фраз
  Ознайомитися з кейсом
Розвиваємо онлайн-бізнес в категоріях
Мебель и интерьер
 • Меблі та інтер'єр

 • Автомастила та автокосметика

 • Турагенції

 • Готелі

 • КаБаРе та розваги

 • Естетика та краса

 • Спорт та здоров'я

 • Побутова техніка та електроніка

 • Одяг та взуття

 • Промислові підприємства

 • Виробництво обладнання

 • Мото та водна техніка

 • Проф. техніка та комплектуючі

 • Журнали та друкарні

 • Домашній текстиль та тканини

 • Товари для дітей

 • Медичні заклади

 • Оренда та продаж нерухомості

 • Провайдери та дата-центри

 • Транспортні послуги

 • Ювелірні вироби

 • Стоматології

 • Юридичні послуги

 • Архітектура та дизайн

 • Курси та навчання

 • Продукти харчування та напої

Отримати знижку
Запросити комерційну пропозицію
Валерія
менеджер
Онлайн калькулятор окупності просування
Вхідні дані
Поточний середній місячний
трафік сайту:
Місячний бюджет на просування:
6000 32000
Середній прибуток з клієнта в грн.
(разовий продаж товарів / послуг):
Вид сайту що просуваеться:
Результати просування
Приріст місячного трафіку сайту:
через 6 міс.
11250
через 12 міс.
22500
ROI в % (окупність просування):
через 6 міс.
11250
через 12 міс.
22500
Щоміс. прибуток від просування в грн.:
через 6 міс.
33750
через 12 міс.
101250
Хочете збільшити результати, збільшіть бюджет
Хочете такі ж результати?
Відправити заявку
Дані
Розрахунок
Рейтинги компанії