Україна +38
0630303666
Підпишіться на нові статті

Windows 7: офіційна підтримка продовжена до 2023 року

4.9 из 5 на основе 12 оценок
26.04.2019

Будь-хто, хто зацікавлений у продовженні використання Windows 7, незабаром має звернутися за розширеною підтримкою. Windows 7 Extended Security Updates (ESU) хороші для компаній, які не хочуть переходити на Windows 10 або не керуватимуть міграцією до кінця дати підтримки і тому потребують перехідного рішення. Розширене оновлення безпеки доступне з 1 квітня 2019 року.

Офіційна підтримка Windows 7 закінчується 14 січня 2020 року. З цієї дати більше не буде випусків патчів та оновлень безпеки. Але до 2023 року Microsoft пропонує розширену підтримку у формі Windows 7 Extended Security Updates (ESU) для компаній, які не хочуть переходити на Windows 10 протягом цього періоду. ESU також підтримуватиме Office 365 на базі Windows 7 протягом цього періоду. Цей контракт – єдиний спосіб нівелювати припинення підтримки Windows 7.

Він більше не буде безкоштовним, а доступним лише як платна послуга. Контракти повинні бути укладені з Microsoft і вони будуть будуватися на так званих базових умовах.

Умови оновлень розширеної безпеки Windows 7:

1. Windows 7 було придбано в рамках корпоративної ліцензійної угоди.

2. Пропозиція поширюється на версії Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate та Windows 7 Enterprise.

Оновлення розширеної безпеки Office 365 ProPlus та Windows 7

Організації, які використовують Windows 7 у рамках програми ESU, отримують додаткову підтримку для Office 365 та Office 365 ProPlus протягом терміну дії угоди.

Крім того, Office 365 ProPlus буде підтримуватися на пристроях з активними оновленнями розширеної безпеки Windows 7 - термін підтримки до січня 2023 року - повідомляється в офіційному повідомленні компанії Microsoft.

Ціни на оновлення розширеної безпеки Windows 7

Початкова інформація вказує на те, що Microsoft планує розгорнути продаж у кілька етапів і для кожного пристрою. Ціни на перший рік починаються з 50 доларів США і сягають 200 доларів за останній рік. Компанії, які використовують Windows 7 у версії Enterprise, платитимуть лише половину.

Ключові дані:

1. Наявність ліцензії на кожен пристрій.

2. Накопичувальні оновлення безпеки будуть доступні протягом контрактного року.

3. Щоб мати право на наступні роки (другий рік/третій рік), контракт також має бути укладений з першого року.

4. Програма Windows 7 ESU доступна по всіх програмних каналах (VL/CSP).

Як альтернатива Microsoft пропонує рішення на основі віртуального робочого столу Windows в Azure, яке вже включає програму ESU до 2023 року.

«Для організацій, яким може підійти рішення для віртуалізації, Windows Virtual Desktop є єдиною хмарною службою, яка забезпечує розрахований на багато користувачів інтерфейс Windows 10, оптимізований для Office 365 ProPlus і включає безкоштовні оновлення для розширеної безпеки Windows 7 (ESU)». - Джерело: Microsoft.

Хоча Windows 7 може продовжувати використовуватися завдяки розширеним оновленням безпеки, компанії не повинні використовувати це розширення як виправдання бездіяльності. Поки не відбулося закінчення підтримки Windows 7, слід подумати про перехід на Windows 10 і активно розпочати формування майбутнього ІТ-інфраструктури вашої організації.

Чи відомо вам про можливості Office 365 для вашого бізнесу?

У той час як Windows 7 пропонувала лише операційну систему, Microsoft 365 є цілим пакетом, який пропонує Windows 10, Office 365 і Enterprise Mobility + Security. Замість купівлі окремого продукту або ліцензії, набагато доцільніше придбати Microsoft 365, яка є послугою передплати всіх затребуваних рішень для бізнесу.

Подпишитесь на новые статьи