Україна +38
0630303666
Підпишіться на нові статті

Еволюція Haier: як китайцям вдалося перетворити збиткове підприємство на глобальний бізнес-проект?

4.9 из 5 на основе 12 оценок
15.02.2019

Китайські моделі ведення бізнесу набувають все більшої популярності на Заході. Втім, це цілком природно для будь-якого бізнесмена, який має намір стати успішним у своїй справі. Необхідно завжди аналізувати успішні моделі, розбирати по поличках усі недоліки та переваги тих чи інших рішень, а далі думати над тим, як запровадити найкращі якості сторонніх проектів на користь своєму бізнесу.

Цілком можливо, що ви добре знайомі з компанією Haier. Цей китайський гігант із виробництва побутової техніки сьогодні б'є всі немислимі рекорди, збільшуючи свою присутність на світовому ринку. Як цього вдалося досягти, спитаєте ви? Дуже ємною і копіткою працею, що триває день у день.

Але мало хто знає, що ця компанія в середині 80-х була збитковою. Здається, що просто неможливо відродити полум'я, що згасає, щоб згодом не тільки повернутися на колишні позиції, а й суттєво обігнати своїх конкурентів як на азіатському, так і на світовому ринку. Саме книга «Еволюція Haier» детально описує шлях цієї компанії від імені професора Пекінського університету Ху Юна та шановного бізнес-експерта Хао Ячжоу.

Чим цікава книга «Еволюція Haier»?

Насамперед книга показує затяжний шлях до розвитку та становлення загальновідомого бренду з виробництва побутової техніки. Ху Юн і Хао Ячжоу детально описують кожен етап розвитку компанії, тому бізнесмени зуміють підкреслити собі масу нового. Слід сказати, що рішення змінити керівництво в Haier і негайно розпочати реорганізацію всього виробництва в середині 80-х було єдино правильним.

Новий керівник спирався на передовий досвід західних та японських компаній, у чому не бачив жодної проблеми. Головне, це знайти найкращу модель управління, підлаштувати її під китайський менталітет і завжди дивитися тільки вперед, навіть якщо в недавньому минулому відбувалися шалені успіхи. Прагнення бути першими у своїй галузі постійно переслідувало мудрого начальника, який перш, ніж стати директором, пропрацював начальником цеху.

Кому буде корисна книга «Еволюція Haier»?

Нинішні бізнес-тренінги торкаються теми розвитку популярних світових брендів на кшталт Microsoft, щоб наочно продемонструвати те, чого вдасться осягнути, коли на горизонті маячить чітка стратегія для дій. Бізнес-практики та новачки підприємницької діяльності повинні обов'язково ознайомитися з роботою Ху Юна та Хао Ячжоу. Тут крім цікавої історії бренду Haier вдасться розглянути масу підказок щодо того, як ведеться бізнес на китайський мотив.

Чи збираєтеся ви розвивати бізнес-проект на території Китаю або плануєте адаптувати для своєї компанії свіжі та ефективні стратегії – книга «Еволюція Haier» надасть масу корисних відомостей для досягнення цих цілей! Топ-менеджерам, які бажають збільшити свій рівень взаємодії зі співробітниками та підняти планку якості курування бізнес-проектів, також рекомендується до прочитання цієї книги.

Подпишитесь на новые статьи